HomeMagazinÖzge Özprinçci’nin 37’nci yaşına ünlü isimler akın etti! Tarzı dikkat çekti

Özge Özprinçci’nin 37’nci yaşına ünlü isimler akın etti! Tarzı dikkat çekti

Özge Özprinçci’nin 37’nci yaşına ünlü isimler akın etti! Tarzı dikkat çekti

Ünlü oyuncu Özge Özprinçci 37’nci yaşını eşi Burak Yamantürk ve dostlarıyla kutladı. Partiye Kıvanç Tatlıtuğ, Çağla Şıkel ve Birkan Sokullu gibi ünlü isimler katıldı. Arkadaşları ve eşiyle unutulmaz bir gece yaşayan ünlü oyuncu, geceye özel bir kombin yaptı.

Oyuncu Özge Özpirinçci, kendisi gibi oyuncu Burak Yamantürk ile 18 Eylül 2021’de nikah masasına oturdu. Genç çift aynı yıl kızları Mercan’ı kucağına aldı. İlk kez anne-baba olmanın heyecanını yaşayan ikili, evlilikleriyle örnek çiftler arasında gösteriliyor.

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Sık sık sosyal medya hesaplarından aşk dolu paylaşımlar yapan Özpirinçci ve Yamantürk, dün gece büyük bir kutlama organize etti. Yeni yaşını kutlayan Özge Özpirinçci, doğum günü etkinliğine çok sayıda ünlü dostlarını davet etti.

GECEYE ÖZEL KOMBİN

Arkadaşları ve eşiyle unutulmaz bir gece yaşayan oyuncu, geceye özel bir kombin yaptı. Davete katılanların yaptığı paylaşımlarda, 37 yaşına giren Özge Özpirinçci’nin doyasıya eğlendiği görüldü.

ÜNLÜLER GEÇİDİ

Ünlü akınının yaşandığı geceye; Kıvanç Tatlıtuğ, Birkan Sokullu ve sevgilisi, Berrak Tüzünataç, Aslı İnandık, Umut Evirgen, Necip Memili, Ece Sukan ve Serkan Keskin’in katıldı.