HomeMagazinÖzcan Deniz baba oluyor

Özcan Deniz baba oluyor

Özcan Deniz baba oluyor

1,5 yıldır birlikte olan Özcan Deniz ve İranlı modacı Samar Dadgar, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir nikahla evlendi. Samar Dadgar’ın hamile olduğu ortaya çıktı. Bu haberi, Özcan Deniz’in Feyza Aktan’dan olan oğlu Kuzey yaydı.

OĞLUNA KOŞTU

Özcan Deniz (50), iki yıldır birlikte olduğu İranlı modacı Samar Dadgar (28) ile 21 Ocak’ta Zekeriyaköy’deki evlerinde sade bir törenle evlenmişti.

Nikah sonrası da balayı için Dubai’ye gitmişler, kısa bir tatil yapıp dönmüşlerdi. Taze damat İstanbul’a gelir gelmez, soluğu eski eşi Feyza Aktan’dan olan 4.5 yaşındaki oğlu Kuzey’in yanında aldı.

ANNESİNE SÖYLEDİ

Baba-oğul özlem giderdi. Özcan oğluna müjdeli bir haber de verdi, “Sana kardeş geliyor. Abi olacaksın” dedi! Samar Dadgar’ın üç aylık hamile olduğu ve kız bebek beklediği öğrenildi.

Kuzey daha sonra babasından duyduklarını, annesine anlattı. Bebek haberini kısa sürede tüm aile duymuş oldu!

Özcan Deniz, 2018’de evlendiği ve oğlunun annesi Feyza Aktan ile olaylı bir şekilde boşanmıştı. Ayrılığın ardından Aktan, şiddet gördüğü iddiasıyla ünlü oyuncuya dava açmıştı. Şiddet davasından beraat eden Deniz, kısa bir süre sonra modacı Samar Dadgar ile yeni bir aşka yelken açmıştı.