HomeMagazinOZAN ORHON SİL BAŞTAN

OZAN ORHON SİL BAŞTAN

OZAN ORHON SİL BAŞTAN

Pop müzikte bir döneme damga vuran isimlerden Ozan Orhon yeni proje hazırlığında…

Uzun yıllardır ortalarda görünmeyen Ozan Orhon gümüş kaplama motosikletiyle görüntülendi. Z kuşağına yöneldiğini söyleyen Orhon, “Sil baştan yapıyorum kendimi” açıklamasında bulundu.

Orhon, Kıbrıs’a yerleştiğini ve yapacağı single ile yeni kuşağa kendini hatırlatacağını söyledi. “Sekiz senedir Kıbrıs’taydım, şimdi orayı bıraktım oradaki evim yazlık olarak duruyor burdayım.” dedi.

“Dünya tatlısı eşim Selcan ile evlendim, eşim büyük destek bana yoksa kimse beni Kıbrıs’tan getiremezdi. Yeni bir single yapacağız Bahadır Tatlıöz’le, beraber zor bir süreç çünkü yeni bir kuşak var. Şimdi bu kuşağa kendimizi yeniden hatırlatmak amacıyla tek şarkıyla çıkacağım sonra üç ay da bir şarkılarımı çıkaracağım.”

“Biliyorum ki şu anki dünyamız rap müzik, ben de Ragaton bir şarkı yapacağım, Z kuşağına yöneldik, beni de kızım yönlendirdi bizim zamanımız böyle değildi, bir kaç televizyon kanalı vardı şimdi herkesin elinde akıllı telefon vallahi sil baştan yapıyorum kendimi. İlk kez çıkıyormuş gibi hissediyorum.”