HomeTv dünyasiOyuncu Hatice İrkin Sette yüz felci geçirdi, apar topar hastaneye kaldırıldı

Oyuncu Hatice İrkin Sette yüz felci geçirdi, apar topar hastaneye kaldırıldı

Oyuncu Hatice İrkin Sette yüz felci geçirdi, apar topar hastaneye kaldırıldı

Kırık Hayatlar dizisinde Öykü karakterini canlandıran Hatice İrkin, çekimleri İzmir’in Urla ilçesindeki devam eden sette yoğun rüzgar nedeniyle yüz felci geçirerek hastaneye kaldırıldı.

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı Kırık Hayatlar dizisinden kötü bir haber geldi. Yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturduğu Nöbetçi Yapım imzalı Kırık Hayatlar dizisinin çekimleri sırasında kötü bir olay yaşandı.

Yüz Felci Geçirdi

Kırık Hayatlar dizisinde Öykü karakterine hayat veren Hatice İrkin, İzmir’in Urla ilçesinde devam eden çekimlerde, yoğun rüzgar nedeniyle sağlık sorunları yaşadı.

Dizideki kaçırılma sahnesinde fazla stres yapan İrkin, apar topar hastaneye kaldırıldı. İrkin’in yaşadığı problemin, Urla’nın rüzgarı ve stresten kaynaklı bir sorun olduğu öğrenildi.

Doktorların ilk müdahalesinin ardından genç oyuncunun tedavisine ilaçların yanı sıra bir süre egzersizlerle devam edeceği belirtildi. Hatice İrkin, yapım ekibi çekimlerine ara verebileceklerini söylemesine rağmen iyi olduğu sürece sete devam etme kararı aldı.