HomeMagazinOyuncu Ece Uslu’nun yeni hayatı!

Oyuncu Ece Uslu’nun yeni hayatı!

Oyuncu Ece Uslu’nun yeni hayatı!

Koronavirüs pandemisinin ilk dönemini İzmir’de annemin evinde geçiren ve yaklaşık iki yıldır TV’lerden gelen teklifleri kabul etmeyen oyuncu Ece Uslu’nun, İstanbul’daki dairesini kiraya verip, dizi çekimleri sırasında aldığı yazlığa taşındığı ortaya çıktı.
‘Kara Melek’, ‘Zerda’, ‘Elveda Derken’ ve ‘Karagül’ gibi sevilen yapımlarda rol alan Ece Uslu, son olarak 2019’da ‘Sevgili Geçmiş’ adlı dizide seyirci karşısına çıkmıştı. İki yıldır ekranlardan uzak olan 47 yaşındaki oyuncu, radikal bir karara imza attı.

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu, Malatya’da karşılaştığı Ece Uslu ile gerçekleştirdiği sohbeti, “Çeşme Çiftlikköy’e Yerleşti” başlıklı yazısı ile okurlarıyla paylaştı.

“10. Malatya Uluslararası Film Festivali, dizi ve film yapımcısı Şükrü Avşar’ı ‘Türk Sineması Katkı Ödülü’ne layık gördü. Avşar’a ödülünü, yapımcısı olduğu ‘Karagül’ dizisinin başrol oyuncusu Ece Uslu verdi.

ARTIK ÇEŞME’DE YAŞIYOR
Ödül töreninde yoktum, ertesi gün Malatya’ya gittim. Ece Uslu’yla da otelde karşılaştım. Otelin lobisinde sohbet ettiğim Ece Uslu, artık Ceşme’de yaşadığını söyledi.

Pandemiden bu yana televizyonlardan gelen teklifleri kabul etmediğini vurgulayan oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Pandeminin ilk dönemini İzmir’de annemin evinde geçirdim….

Bir müddet sonra İstanbul’daki dairemi kiraya verip, annemle aynı sokakta kendime ev tuttum. Oradan da ‘Karagül’ dizisini çekerken Çeşme-Çiftlikköy’de aldığım yazlığa taşındım. Bir yıldır artık yaz kış Çeşme’deyim. Zaten İzmirli’ydim, memlekete dönüş yaptım.”

FİT ECE
Geçtiğimiz temmuz ayında Çeşme’de bir beach’te objektiflere yansıyan ünlü oyuncu, arkadaşı ile denizde sohbet etmiş, daha sonra şezlonguna geçerek güneşlenmişti.

Güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkaran Uslu, fit haliyle dikkat çekmişti. Oyuncu, zaman zaman bikinili pozlarını da Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sunuyor.