HomeMagazinOTELDE KIYAMET KOPTU: SENİ BİTİRECEĞİM!

OTELDE KIYAMET KOPTU: SENİ BİTİRECEĞİM!

OTELDE KIYAMET KOPTU: SENİ BİTİRECEĞİM!

Emre Aşık, 2012 yılında evlendiği, 3 çocuğunun annesi Yağmur Aşık’a boşanma davası açmıştı. Eski milli futbolcu, şimdi de kendisine “Emre’nin E’si kalmayacak” dediğini iddia ettiği Yağmur Aşık’tan şikayetçi oldu ve koruma istedi.

Emre Aşık, boşanma dilekçesinde 3 çocuğunun annesi Yağmur Aşık’ı şok ifadelerle suçlamıştı: Çocuklara şiddet uyguluyor. Alkol ve uyuşturucu bağımlısı. Fuhuştan sabıkalı. Bu sebeple ismini değiştirdi. Yağmur Aşık’ın avukatı ise “Müvekkilimin hiçbir sicil kaydı yok. Geçmişi tertemiz. Bu lekeler, müvekkilin çocuklarının kişisel gelişimine atılmıştır” şeklinde açıklama yapmıştı.

KORUMA İSTEDİ
Eski milli futbolcu Emre Aşık boşanma davası açtığı, 7 yıllık eşi, 3 çocuğunun annesi Yağmur Aşık’tan şikayetçi oldu. Aynı zamanda koruma istedi. Mahkeme, Yağmur Aşık’ın eşi Emre Aşık’a tehdit hakaret aşağılama, küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi.

İŞTE EMRE AŞIK’IN İFADESİ
– 25 Şubat 2019’da Yağmur Aşık’tan boşanmak üzere ikinci kez dava açtım. Çocukların velayeti ile 100 bin TL tazminat istedim.
– Yağmur Aşık aynı gün, saat 15.00’de Beyoğlu, Odda Otel’deki ofisime baskın yapar gibi geldi.
– Bana ‘Emre’nin E’si kalmayacak. Seni Türkiye’de bitireceğim. Hem senin hem de arkadaşlarının foyasını ortaya çıkaracağım’ diye bağırdı.
– Ofisten çıkıp resepsiyona geçtim. Yağmur Aşık arkamdan geldi. ‘Sen bana nasıl boşanma ve zina davası açarsın? Üç çocuğunun yüzüne nasıl bakacaksın? Seni bitireceğim’ diyerek bir kez daha tehdit etti.
– Daha sonra kapıya yumruk attı. ‘Hadi sıkıyorsa eve gel’ dedi.
– Otelden ayrılırken görevli Gökhan Ersöz’le göz göze geldi. Ona ‘Sen ne bakıyorsun ulan, senin de sonun Emre gibi olacak. Aynı kaderi paylaşacaksınız’ dedi.
– Tüm bu yaşananlar kamera kayıtlarında mevcut. Savcılığa sunduk. (Posta)