HomeMagazinOKAN KURT’TAN ÇOK SERT YANIT!

OKAN KURT’TAN ÇOK SERT YANIT!

OKAN KURT’TAN ÇOK SERT YANIT!

Okan Kurt, eski eşi Demet Akalın’ın yakın dostu Fatih Ürek’in “Okan Demet’i değil kendi ailesini seçti” sözlerine sert çıktı.

Demet Akalın ile 6.5 yıllık evliliği 11 Eylül’de biten Okan Kurt, boşanma sonrası sessizliğini bozdu. Kurt, “Para bitti, evlilik bitti” eleştirilerine şu yanıtı verdi: “Bizim evliliğimiz hiçbir zaman para üzerine kurulmadı, o yüzden başlamadı ki… Borçlarımı yapılandırma yoluna gittim. En kısa sürede bunları atlatıp, ticari yaşantıma sağlam adımlarla yeniden döneceğim. Bizimle ilgili bu tarz algılar yaratılması çok yanlış.”

Okan Kurt, Fatih Ürek’in “Okan Demet’in değil, kendi ailesinin yanında durdu” sözleri için de “Fatih Bey eğer imkanı varsa kendine bir aile kursun. Böyle başkalarını, karı kocayı ilgilendiren ailevi olaylar hakkında yorum yapmasın. Ailevi, namahrem konular bunlar. Kime ne anlatacağım? Bunlar iki kişiyi ilgilendiren durumlar, herkes saygı göstermeli, ortada biten bir evlilik var” dedi.

Maslak 1453 PM Restoran çıkışı konuşan Okan Kurt, kızı Hira’yı istediği zaman gördüğünü söyleyerek “Demet o konuda bana zorluk çıkarmıyor” dedi.

Okan Kurt, yurtdışından aldığını söylediği ilginç spor kıyafetiyle görüntülendi.