HomeUncategorizedŞOK İDDİA

ŞOK İDDİA

ŞOK İDDİA

Birbirleri hakkında yaptıkları ağır suçlamalarla gündemden düşmeyen Bade İşçil ve Malkoç Süalp aynı evde yaşamaya başladı.

Olaylı boşanma davalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Bade İşçil ve Malkoç Sualp’ın evliliklerine bir şans daha verdikleri iddia edildi. Yeniden görüşmeye başladıkları konuşulan ünlü çift iddialara göre aynı evde yaşamaya başladı.

İki yıllık eşine geçtiğimiz sene boşanma davası açan İşçil daha sonra bu kararından vazgeçmişti. Ancak kısa bir süre sonra sorunlarını aşamadıkları belirterek yeniden mahkemeye başvurmuştu.

Oğulları Azur’un velayeti konusunda uzlaşamayan Sualp ve İşçil ayrılık sürecinde karşılıklı olarak maddi-manevi tazminat, icra takibi, hakaret gerekçesiyle birbirlerine birçok dava açtı. 

"ÇOCUK İÇİN DEĞİL BİRBİRİMİZİ  SEVDİĞİMİZ İÇİN BARIŞIRIZ"

Yedi ay süren bu ayrılık sürecinde evliliklerini yeniden gözden geçiren ikilinin şimdilerde ise bir kez daha birbirlerine şans verdikleri konuşuluyor. Sualp’in yakın çevresine barışma iddiaları hakkında “Çözülmesi gereken durumlar var aramızda. Çocuk için değil birbirimizi sevdiğimiz için barışırız. Umarım ortak bir noktada buluşuruz. Davalar henüz geri çekilmedi” dediği öğrenildi. Evliliklerine bir şans daha veren çiftin kesin kararlarından sonra boşanma davasını geri çekecekleri öne sürülü. Hürriyet