HomeMagazinOĞUZHAN KOÇ’TAN DEMET ÖZDEMİR’E DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

OĞUZHAN KOÇ’TAN DEMET ÖZDEMİR’E DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

OĞUZHAN KOÇ’TAN DEMET ÖZDEMİR’E DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Şarkıcı Oğuzhan Koç, bugün 29’uncu yaşını kutlayacak olan oyuncu sevgilisi Demet Özdemir’e unutamayacağı bir hediye vermek için kolları sıvadı.

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, 2020’nin son günlerinde yeni bir aşka yelken açmıştı. Dört günlük sokağa çıkma yasağının olduğu yılbaşında Çeşme’de tatil yapan ikilinin fotoğraflarının çekilmesiyle aşk ortaya çıkmıştı.

Oğuzhan Koç, ocak ayında “Güzel bir sürecin arifesindeyiz” diyerek, Demet Özdemir ile aşk yaşadığını duyurmuştu. Koç’un aşkını ilan etmesinin ardından ikili, beraberliklerini sosyal medyaya taşıdı.

Özdemir, son olarak sevgilisi ile bu karesini Instagram’da takipçileriyle paylaşmıştı. Güzel oyuncunun kalp emojisiyle birlikte yayınladığı gönderisi bir milyondan fazla beğeni almıştı.

“AYNI EVDE YAŞAMIYORUZ”
Başrolünde yer aldığı ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisinin setinde gazetecilere açıklama yapan Demet Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç’la aynı evde yaşadığı haberlerine cevap vermişti.

Mutlu olduklarını söyleyen ünlü oyuncu, “Her şey yolunda ama aynı evde yaşamıyoruz, yok öyle bir şey” diyerek, söz konusu iddiaları yalanlamıştı.

DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ ŞARKI
Son dönemde birliktelikleri ile magazin gündeminden düşmeyen Oğuzhan Koç, 26 Şubat 1992 doğumlu olan Demet Özdemir’in 29’uncu yaş günü için kolları sıvadı.

Oyuncuyla geçirecekleri ilk doğum günü için unutamayacağı bir hediye vermek isteyen şarkıcı, Ozan-Kenan Doğulu kardeşlerin stüdyosuna kapanarak, sevgilisi için yazdığı parçayı seslendirdi.