HomeMagazin‘OĞLUMU BU ÇİRKİN KAVGADAN ZARAR GÖRMEDEN KURTARMAYA ÇALIŞIYORUM’

‘OĞLUMU BU ÇİRKİN KAVGADAN ZARAR GÖRMEDEN KURTARMAYA ÇALIŞIYORUM’

‘OĞLUMU BU ÇİRKİN KAVGADAN ZARAR GÖRMEDEN KURTARMAYA ÇALIŞIYORUM’

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia etmişti. Aktan, darp raporu alarak boşanmak istemesi üzerine, Özcan Deniz’in ağabeyi Ercan Deniz tarafından evi basılarak ölümle tehdit edildiğini de öne sürmüştü. Gündeme bombe gibi düşen bu iddiaların ardından Deniz, sosyal medya üzerinden o iddialara cevap verdi.

Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan’ın ortaya attığı şiddet idialarına sosyal medyadan cevap verdi.

İşte Özcan Deniz’in paylaşımı:

Basında ve sosyal medyada çıkan, hiç bir dayanağı olmayan, yıllar once yaşandığı iddia edilen ama nedense o zaman değil de şimdi “çamur at izi kalsın” düşüncesiyle ortaya atılmış, iftira niteliğindeki suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum. Şiddet uygulamadım, eski eşimi maddi manevi mağdur etmedim.Yeni bir projemin arifesinde de bunların yaşanması ayrı bir konu.

Kurulacak çok cümle var ama ileride evladımı üzecek kayıtlar bırakmamak adına susuyorum. Ben, bu hayatta en değerli varlığım olan çocuğumu düşünmekteyim. Ve elimden alınmaya calışılsa da, oğlumu bu çirkin kavgadan zarar görmeden kurtarmaya çalışıyorum. Onun geleceğini inşaa etmek, ona maddi manevi iyi bir miras bırakmaya çalışmakla meşgulüm.Annesi hakkında ulu orta konuşmak gibi bir davranışım olmadı ve olmayacak. Ben ancak bir insan ve baba olarak kendimin ve çocuğumun zarar görme ihtimalinin doğması halinde, gerekli önlemleri almak için, yasal yollara başvurup haklarımı resmî mercilerde aramayı doğru buluyorum. Oğlumun geleceğinin gasp edilmesine de asla müsade etmeyeceğim…