HomeMagazinO İDDİALAR HAKKINDA İLK KEZ KONUŞTU!

O İDDİALAR HAKKINDA İLK KEZ KONUŞTU!

O İDDİALAR HAKKINDA İLK KEZ KONUŞTU!

Fox TV’nin rekortmen dizisi Yasak Elma’da canlandırdığı Yıldız karakteri ile adından söz ettiren Eda Ece’den yeni haberler var. Başarılı performansı, sempatik tavırları ve güzelliğiyle ekranlarda göz dolduran ünlü oyuncu magazin gündeminde sevgilisi Buğrahan Tuncer ile ev aldığı yönünde çıkan haberlere ilişkin açıklamada bulunarak dikkat çekti.

Kariyerinde iyi bir çıkış yakalayan ünlü güzel, yeteneğini konuşturduğu oyunculuğu ve özel hayatı ile gündem olmayı sürdürüyor. Yakın bir zamanda Etiler’den Ulus’a taşınan ünlü isim, kiraladığı yeni evini satın aldığı yönünde çıkan haberlerle gündem olmuştu.

Ekranların sevilen yüzü Eda Ece, bir dargın bir barışık olduğu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile Ulus’ta ev aldığı iddiaları için şu ifadeleri kullandı.

“Bu emlak haberleri çok çıkmaya başladı. Galiba bu tarz haberler seviliyor. Evli değilim ve kendi evimde yaşıyorum, böyle bir şey yok.”

Güzel oyuncu bu açıklaması ile oturduğu evi sevgilisi Buğrahan Tuncer’le birlikte satın almadığı ve sadece kendisine ait olduğunu belirtmiş oldu.