HomeTv dünyasiNur Sürer, Aile’de çok kilit bir karakterle seyirci karşısına çıkacak!

Nur Sürer, Aile’de çok kilit bir karakterle seyirci karşısına çıkacak!

Nur Sürer, Aile’de çok kilit bir karakterle seyirci karşısına çıkacak!

Yayınlanan ilk tanıtımıyla büyük ilgi gören ve çok yakında Show TV ekranlarından seyircisiyle buluşacak, Ay Yapım imzalı ‘Aile’ dizisinin karakterleri şimdiden çok konuşulmaya başlandı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı başrollerinde buluşturan dizinin zengin oyuncu kadrosunda usta oyuncu Nur Sürer de yer alıyor. Sürer, Soykan Ailesi’nin annesi Hülya Soykan olarak izleyici karşısına çıkacak.

Özgün senaryosunda Hakan Bonomo’nun imzası bulunan, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, Ay Yapım imzalı ‘Aile’ dizisi dikkat çekici tanıtımı ve afişleriyle beraber zengin oyuncu kadrosuyla da şimdiden çok konuşuluyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı, aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak dizide başarılı usta oyuncu Nur Sürer, Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Aslan, Nejat İşler’in hayat verdiği Cihan, Canan Ergüder’in karakteri Leyla ile İpek Çiçek’in canlandırdığı Ceylan’ın annesi Hülya Soykan’a hayat verecek.

Hayatını ailesini korumaya adamış, güçlü ve gözü kara bir kadını canlandıracak usta oyuncu hikayenin en kilit karakterinden birisiyle seyircinin karşısına çıkacak.

Nur Sürer dışında Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen ve Emel Göksu eşlik edecek.