HomeMagazinNÜKHET DURU: TİPİME TÜKÜREYİM

NÜKHET DURU: TİPİME TÜKÜREYİM

NÜKHET DURU: TİPİME TÜKÜREYİM

Nükhet Duru, ‘Aşırı Prestijlilerle Kısa Görüşmeler’ programında bir itirafta bulundu…

Nükhet Duru, ‘Aşırı Prestijlilerle Kısa Görüşmeler’ programında bir itirafta bulundu.Nükhet Duru “Şöhretinizi kullanarak hallettiğiniz son şey neydi?” sorusuna şu cevabı verdi: “Emniyet şeritlerini kullanıyorum.” Not: Emniyet şeridini kullanmanın cezası 1.228 TL.

Nükhet Duru’nun programda yaptığı diğer samimi açıklamalar ise şöyle:- Tipime tüküreyim. Öyle utangacım ki, göz göze bile gelemem.- Bunalıma girsem de, 20 dakika sürer.

Nükhet Duru’nun programda yaptığı diğer samimi açıklamalar ise şöyle:- En kötü randevumu hiç unutmam! Konuşması çok dengesizdi. ‘Tuvalete gidiyorum’ deyip arka kapıdan kaçtım.- Ünlülerin kulis istekleri ne gereksiz! Eskiden ayağımızın altından fare geçmesin diye uyku tulumuyla uyurduk.

Nükhet Duru, Hürriyet’e verdiği röportajdaki estetik açıklamasıyla sosyal medyada da gündem oldu.Ünlü sanatçının “Yüzümde botoks da dolgu da yok. Doğal. Yapım bu. Bizim sülalenin teni ve kolajen yapısı böyle” sözlerine binlerce yorum yapıldı.

Duru, yapılan olumsuz yorumlara Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla yanıt verdi.

Sanatçı, fotoğrafın altına şu notu düştü: “Zamanında dolgu, botoks yapmadım mı, yaptım. Yeniydi, modaydı, ben de düşkündüm bu işlere.

Ama kaç yıldır alakam yok, zira bu yaşımda bu görüntümden mutluyum. İnsan yaş aldıkça sadeleşiyor gençler, benden söylemesi.”

Nükhet Duru, bazı fotoğraflarında makyaj ve photoshop dolayısıyla estetikli gibi durduğunu da söyledi: “Bazı fotoğraflarda 2 milimetre makyaj kaplama mevcuttur. Bazı fotoğraflarda Adobe’un suçu değil ama fazla kaçmış photoshop’tan muzdaribizdir. Tedavi olduğum ve de oldukça uzun süren bir dönemde kortizon cildimi epeyce bir şişirmiştir. Fakat temelde yanaklar halis muhlis bana aittir efendim. İnanmayan 20 yaşımdaki yanaklarıma da baksın.”

Bu haberlerin kadına yönelik sözel bir şiddet olduğunu vurgulayan Nükhet Duru, “Bir de gelelim göz ardı edilmemesi gereken şu yanına: Bu haberler ve yapılan yorumların kadının metalaşmasına ve kadına yönelik sözel şiddete muazzam katkıda bulunduğunu hatırlatır, bu tarz yorum ve kötü düşüncelerden kendinizi ve hemcinslerinizi korumanızı öneririm. 1.5 senedir bu albüme tonla emek verdik fakat önemli bulunan tek haber bu mudur? E insanın canı sıkılıyor be çocuklar” dedi.