HomeTv dünyasiNO:309 SEZON FİNALİ YAPIYOR!

NO:309 SEZON FİNALİ YAPIYOR!

NO:309 SEZON FİNALİ YAPIYOR!

No:309 Dizisi sezon finali yapıyor! İşte finalin fragmanı…

FOX TV’nin sevilen dizisi No: 309 bu sezon için final yapıyor. 59. bölümü ile sezon finali yapacak olan dizide neler olacak? Lale ve Onur’un ikinci bir çocuğu mu olacak? Onur’un küçük bir kızı daha mı var? İşte No: 309’un sezon sonu fragmanı…

Fox Tv’nin ilgiyle izlenen dizilerinden No:309’dan sezon finali haberi geldi. Kısa süreliğine ekranlara ara verecek olan dizinin bir sonraki sezonuda sürprizlerle başlayacak gibi görünüyor. Heyecanlı bir final yapacağını fragmanından da hissettiren dizinin son bölümü oldukşa ilgi çekeceğe benziyor. İkinci çocuğuna hamile olan Lale’yi final bölümünde neler bekliyor?

NO: 309 SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Onur ve Lale ikinci çocuk fikrine sıcak bakmaya başlar fakat Emir’in onları rahat bırakmaya pek niyeti yoktur. Onlar da bu fikri ertelemeye ve birbirlerine vakit ayırmaya karar verirler. Nilüfer ve Kurtuluş ise Gülşah’a kardeş yapmaya karar verir. Bu arada Hülya’nın bir işler çevirdiğini düşünen Songül’ün artık sabrı taşar ve Hülya ile tartışır. Bu olay, Onur ve Lale’yi ayırmak için sürekli planlar yapan Betül’ün ekmeğine yağ sürer. Gold Film imzalı baş rollerini Furkan Palalı, Sumru Yavrucuk ve Demet Özdemir’in paylaştığı No: 309 dizisi No: 309 yeni bölümüyle Çarşamba FOX’ta!