HomeMedyaNihat Doğan Ekranlara Geri Dönüyor

Nihat Doğan Ekranlara Geri Dönüyor

Nihat Doğan Ekranlara Geri Dönüyor

Ünlü türkücü Nihat Doğan uzun süredir ekranlarda yer almıyordu. Ekranlara geri döneceğini söyleyen türkücüden yeni açıklamalar geldi. En son magazin yorumcusu olarak ekranlarda yer alan Nihat Doğan Flash TV ile anlaştı.  Programın adının ‘Al Sana Haber’ olduğu ve öğlen kuşağında yayınlanan magazin ve aktüel programlarına rakip yeni bir program olacağı konuşuluyor.Ünlü türkücünün partneri ise Tuğba Ekinci olacak.Doğan, “Kendimi tekrar etmek istemediğim için uzun süredir gelen teklifleri kabul etmedim. Gündüz kuşağında alışa gelmemiş bir program ile izleyici ile buluşuyoruz. Kadroda 5 ünlü isim var. İkinci isim ben oldum. Diğer kişiler henüz belli değil. Birkaç güne kamuoyunla paylaşılacak. Biz ekranlarda doğru neyse onu konuşacağız.” açıklamasında bulundu.

Nihat Doğan

“Bazıları gibi asker kaçağı olup ekrandan milliyetçilik naraları atanlar artık susacak. Kendi geçmişine bakmadan ahkam kesenler artık lafını bilecek. Bu lafımın kimlere olduğunu herkes çok iyi anladı. Şimdiden bazıları korkudan titremeye başladı. Merak etmesinler hesaplaşmaya değil, utandırmaya geliyorum. Bu programla beraber herkes eteğindeki taşı dökecek. Namusu maaşı kadar olanlarda artık susacak’’ diye konuştu.

Yayın hayatına 2 yıl aradan sonra tekrar başlayacak olan Flash TV, Can Ataklı, Orhan Uğuroğlu, Nazif Okumuş, Serhat Ulueren, Akif Beki, Atilla Taş, Seda Akgül, Fehmi Koru, Çağlar Cilara gibi birçok isimle anlaşmıştı.

Nihat Doğan bu isimler arasında en dikkat çeken isim oldu.