HomeMagazinNESRİN CAVADZADE’YE PLATONİK AŞIK!

NESRİN CAVADZADE’YE PLATONİK AŞIK!

NESRİN CAVADZADE’YE PLATONİK AŞIK!

Nesrin Cavadzade ile Alican Yücesoy, ‘Cemil Şov’ filminde başrolleri paylaşacak. Yücesoy, Cavadzade’ye platonik aşık birine hayat verecek.

Nesrin Cavadzade’nin adı Bizim Hikaye’ dizisinde rol aldığı dönemde dünyaca ünlü ‘La Casa De Papel’ dizisiyle anılmıştı. Oyuncu proje için görüşmeler yaptığı doğrulamıştı ama dizinin kadrosunda kendisine yer bulamamıştı. Eğer görüşmeler olumlu sonuçlansaydı Nesrin Cavadzade, ‘La Casa De Papel’ dizisinde İstanbul karakterine hayat verecekti.

Oyuncu daha sonra rol aldığı ‘Bizim Hikaye’ dizisinin kadrosundan da ayrıldı. Cavadzade şimdi ise beyaz perde de boy göstermeye hazırlanıyor. Güzel oyuncu, Alican Yücesoy ile ‘Cemil Şov’ filminde rol alacak. Barış Sarhan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu projenin çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak. Çekimler yaklaşık üç hafta sürecek ve çekimlerin tamamı İstanbul’da gerçekleşecek. Yücesoy, filmde Cavadzade’ye platonik aşık birine hayat verecek. Yapım, Türkiye ve yurt dışındaki festivallerde izleyiciyle buluşacak.