HomeUncategorizedNEJAT İŞLER’E MAHKEMEDEN NE KARAR ÇIKTI?

NEJAT İŞLER’E MAHKEMEDEN NE KARAR ÇIKTI?

NEJAT İŞLER’E MAHKEMEDEN NE KARAR ÇIKTI?

Eski oyuncu, şimdilerde Bodrum Gümüşlükspor’un başkanlığını yapan Nejat İşler, oynadıkları bir maç sırasında seyircilere cop salladıkları için tartıştığı jandarmaların şikayeti üzerine hakkında “Kamu görevlisine hakaret” suçundan 2 yıla kadar hapis istemiyle Milas 3’üncü Asliye Ceza Mahkemesi’nde açılan davada beraat etti.

Birçok dizi ve sinema filminde rol alan, şimdilerde ise; Muğla 1. Amatör Küme A Grubu’nda mücadele eden Gümüşlükspor’un başkanlığını üstlenen Nejat İşler, 25 Ekim’de, Milas’ta Yeniköy Termikspor ile oynadıkları futbol maçında ellerindeki copları seyircilere doğru salladıkları ileri sürülen robocop kıyafetli Jandarma ekipleri ile tartışmıştı.

Jandarmaların, kendilerine mukavemet uygulayıp, hakaret ettiğini iddia ederek şikayetçi olması üzerine, İşler hakkında TCK’nın 125’inci maddesi uyarınca “Kamu görevlisine hakaret” suçundan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

Beraat Etti!

Nejat İşler aleyhine açılan davanın 3. duruşması, bugün Milas 3’üncü Asliye Ceza Mahkemesi’nde görüldü. Hakim, davaya Katılmayan İşler ’in beraatine karar verdi.