HomeMagazinNagihan Karadere Hem Rahim Hem De Göğüs Kanseri!

Nagihan Karadere Hem Rahim Hem De Göğüs Kanseri!

Nagihan Karadere Hem Rahim Hem De Göğüs Kanseri!

Survivor 2022 All Star’da yarışan ve geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın ‘Nagihan hangi özelliğiyle birinci olacaktı ki?’ dediği Nagihan Karadere, kanser olduğunu açıklamıştı. Ünlü ismin iki kanser türüne birden yakalandığı ortaya çıktı.

Son olarak Survivor 2022 All Star’da yarışan Nagihan Karadere, yarışmayı altıncı olarak tamamlamış ve elendikten sonra tepki göstermişti. Karadere, Nisa Bölükbaşı’nın şampiyon olmasıyla ilgili eleştirilerde bulunmuştu.

Yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı, yeni sezon öncesi sahibi olduğu TV8 kanalında ekranlara gelen ‘Survivor Panorama’ programında, eski atletin eleştirilerine yanıt vermişti.

‘NAGİHAN’IN ŞAMPİYON OLACAK HANGİ ÖZELLİĞİ VARDI?’

Nagihan Hanım sağ olsun çok bozuldu Survivor’da birinci olamadı diye. Mesela Nagihan hangi özelliğiyle birinci olacaktı, ben onu çözemedim. Gerçekten öyle. Nagihan’ın şampiyon olacak hangi özelliği vardı mesela? Çok iyi koşuyor, ne güzel ya. Öyle bir yarışma değil ki. Yarışma koşu üzerine değil. Nagihan’a ‘400 metre koşacaksan, şampiyon olacaksın’ demedik.

‘KANSER OLDUĞUMU ÖĞRENDİM, SAATLERDİR AĞLIYORUM’

Karadere’ye, Ilıcalı’nın sözleri sorulunca, sağlık durumuna ilişkin üzücü gelişmeyi açıklamıştı:

Bir ay önce kanser olduğumu öğrendim ve herkes ekmeğimle oynuyor. Saatlerdir ağlıyorum. Hastalığını ailem dahi bilmiyordu, yeni öğrendiler, bugün anneme söyledim. Lütfen benim için dua edin.

ÖZÜR DİLEDİ

Ardından bir galada görüntülenen Nagihan Karadere, yaşananlardan dolayı ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’dan özür dilemişti.

Biz bir aileyiz. Kimse kimsenin kalbini kırmaz, araya hiç kimse giremez. Ahde vefa diye bir durum vardır! Bugün buradaysam Acun Bey sayesinde. O yüzden yaşanan her şeyden, başta Acun Bey ve Acun Medya ailesinden özür diliyorum. Yanlış olan hiçbir şey yok. Telefonda konuşuyoruz, gülüyoruz, eğleniyoruz, birbirimizle çok iyi anlaşıyoruz. Aramızdaki buzlar tamamen erimiştir.

‘İLK DUYDUĞUMDA DÜNYAM BAŞIMA YIKILDI’

Ünlü iş insanı Sarah Haderi geçtiğimiz gün sahibi olduğu mekanda düzenlenen doğum günü partisi ile bütün sevenlerini bir araya getirdi. Nagihan Karadere de doğum gününe katılanlardandı. Geçtiğimiz haftalarda kanser olduğunu öğrenen Karadere süreç hakkında, “İlk duyduğumda dünyam başıma yıkıldı. Gençliğimin baharındayım ve çocuğum var. Ölümden korkmuyorum açıkçası ama planlı olan bir şey insanı gerçekten ürkütüyor. Ağladığım zamanlar çok oldu. Ama güçlü olmak zorundayım. Yalnızım sanıyordum ama çok sevenim varmış. Tedavimi üstlenmek isteyenler bile oldu” dedi.

‘RAHİM VE GÖĞÜS KANSERİ’

Karadere, sürecin devamında neler olacağı hakkında ise, “Rahim ve göğüs kanseri aslında. İlaçlara başlanıldı. İkisi aynı anda olduğu için biraz zor oluyor ama halledicem inşallah. Doktorum bana korkma dedi. En kötüsü rahmi alırız dedi. Göğüs olayı daha fazla soru işareti bırakan bir durum ama” diye konuştu.