HomeMagazinMÜGE BOZ KAZ DAĞLARI’NA MI YERLEŞİYOR?

MÜGE BOZ KAZ DAĞLARI’NA MI YERLEŞİYOR?

MÜGE BOZ KAZ DAĞLARI’NA MI YERLEŞİYOR?

Müge Boz, önceki gün iş görüşmesi yaptığı Nişantaşı’ndaydı. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz yıllarda Kaz Dağları’nda satın aldığı arazisine ev yaptırmayı ve tarımla uğraşmayı düşündüğünü söyledi.

Nişantaşı’nda ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Müge Boz, yakında yeni başlayacak bir diziyle ekranlara geleceğini anlattı.

Ünlü oyuncu, “Bir dizi projem var bir süredir çekiyoruz, tanıtımları dönüyor. Çok sıra dışı bir rol değil ama tatlı bir karakter. Ser verip sır veremiyorum. Kızım Vina’yı yanımda götürüyorum götürebildiğin kadar bazen de yakınlarımızdan yardım istiyoruz” şeklinde konuştu.

KOLAY İŞLER DEĞİL

“KRAL ÇOCUK YETİŞTİRMEYECEĞİM”
Daha önceki bir röportajında ‘Kral çocuk yetiştirmeyeceğim’ şeklindeki sözlerinin hatırlatılmasıyla kızı Vina’yı büyütürken davranış uzmanlarına da danıştığını anlatıp şöyle konuştu: “Elimizden geldiğince aile içindeki dengeyi ayarlamaya çalışıyoruz sürekli onun istedikleri gibi değil de genel olarak ailenin, herkesin isteklerini ön planda olmasını ona anlatıyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz şimdilik iyi ama sonrası ne olur bilmiyorum? Daha iki yaşı üç yaşı var oralarda durum değişebiliyor bu işin uzmanlarına davranış uzmanlarına danışıyoruz” dedi.

Kaz Dağları’ndan geçtiğimiz yıllardan arsa satın alan 36 yaşındaki oyuncu, “Oralara yerleşmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna yanıt verdi.

“KOLAY İŞLER DEĞİL”
Boz, “Orada bir yerim var orayı biraz daha kalabileceğimiz yer yapmayı planlıyoruz, o planlar hep var yani onlar baki. Umarım eker biçerim bunlar kolay işler değil, ‘şehri bırakıyorum bir anda gideceğim tarım yapacağım’ gibi değil onu da bilmek gerekir. Benim baba tarafım zaten çiftçi ve köylü olduğu için onlardan gelen bir bilgim var. Umarım tarım yaparım umarım hayallerde kalmaz” dedi. (Milliyet)