HomeTv dünyasiMÜGE ANLI İLE TATLI SERT’TE ŞOKE EDEN AYRILIK!

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT’TE ŞOKE EDEN AYRILIK!

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT’TE ŞOKE EDEN AYRILIK!

Gazeteci Müge Anlı’nın uzun yıllardır başarılı bir şekilde sürdürdüğü Müge Anlı ile Tatlı Sert programında izleyicileri üzen bir ayrılık yaşandı. 2008 yılından bu yana danışmanlık yapan Prof. Dr. Arif Verimli, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına veda etti.

Arif Verimli sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 13 yıldır destek verdiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile yollarını ayırdığını duyurdu. Verimli, sağlığı hakkında gösterdiği hassasiyet nedeniyle programa veda ettiğini söyledi.

Arif Verimli yaptığı paylaşımda: “Sevenlerim, Dostlarım; 12.02.2021 tarihi itibari ile 2008 yılından bu yana danışmanlığını yaptığım Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kendi isteğimle ayrıldım. Öncelikle Müge Anlı ve Rahmi Özkan’a, her zaman saygı ve sevgi gördüğüm bütün ATV emekçilerine ve başta Taner Ercan olmak üzere Mavi Klaket Yapım’a çok teşekkür ederim. Deontoloji ve Tıbbi sınırlarımı bilmek benim yaşam tarzımdır, aşılamaz çizgimdir, meslek ilkemdir. Bunun için yüksek hassasiyet gösterme çabası beni yoruyor ve nihayetinde sağlığımdan olmak istemiyorum. Kimseye kırgın değilim, herkese gönülden başarılar diliyorum. ” ifadelerine yer verdi.