HomeMagazin‘MİRAY’LA BİRBİRİMİZE TOKAT ATTIK’

‘MİRAY’LA BİRBİRİMİZE TOKAT ATTIK’

‘MİRAY’LA BİRBİRİMİZE TOKAT ATTIK’

Pınar Deniz, İbrahim Selim’in programına konuk oldu.

Oyuncu, “Vatanım Sensin” dizisinde Miray Daner’le tokat provasında çok tekrardan birbirlerinin yüzlerini kızarttıklarını ve bu yüzden yönetmenden azar işittiklerini söyledi.

Oyuncu Pınar Deniz, İbrahim Selim’in sunduğu “İbrahim Selim ile Bu Gece” programına konuk oldu. Deniz, karantina sonrası yeni normal hayatını anlattı: “Yeni normal diye bir şeyin olmasına inanmıyorum. Sokakta herkes maskeli. İlk önce çok kötü hissettim kendimi, üzüldüm. Sonra bunun olması gerektiğini algıladım. Karantinada çok yemek yedim. Uyku düzenim bozuldu. Spor yapmadım. Kitap okuyabildim. Film izlemeye odaklanamadım.”

“Vatanım Sensin” dizisinin kendisi için özel olduğunu belirten Deniz, “Benim oyunculuk algımın ilk başladığı diziydi. İşe başladığımda o kadar heyecanlıydım ki… Yönetmenlere ‘Osmanlıca öğrenebilirim’ demiştim.

Birinci bölümde Miray’la (Daner) tokat sahnemiz vardı ve her provada birbirimize tokat atıyorduk. Kıpkırmızı olduk. Yönetmen geldi dedi ki ‘Ne yapıyorsunuz ve neden yapıyorsunuz?’ Elimin, ayağımın titrediği sahneler vardı. ‘Vatanım Sensin’ beni büyüten, oyunculukla ilgili hazzı hissettiğim işti” diye konuştu.

Sadece dişlerimi yaptırdım
Deniz, “Estetiğin var mı?” sorusuna “Bir tek dişlerimi yatırdım. Kaşlarımı dahi hiç aldırmadım. Eski bir fotoğrafım var. Tombalak olduğum. Dolgu yaptırdığımı söylemişler. Halbuki kiloluyum orada” şeklinde yanıt verdi.

Güzel oyuncu, şimdiye kadar sosyal medyadan aldığı en ilginç yorumun “Yüzüne ekmek banmak istiyorum” olduğunu söyledi.Deniz ayrıca “Küçükken kulaklarımı kepçe sanıp saçlarımla örtmeye çalışıyordum. Sonradan kulaklarımın kepçe olmadığını öğrendim” itirafında bulundu.