HomeMedyaMİA MADRE’DE ÇOCUKLAR DA, AİLELER DE MUTLU!

MİA MADRE’DE ÇOCUKLAR DA, AİLELER DE MUTLU!

MİA MADRE’DE ÇOCUKLAR DA, AİLELER DE MUTLU!

Kadın girişimci Pelin Yalçın’ın, bir anne olarak, kızının ve de kendisinin ihtiyaç duyduğu bir mekan fikrinden doğan “Mia Madre”, İstanbul Bahçeşehir’de çocukları ve ailelerini keyifle ağırlıyor. Ünlü şef Murat Bozok danışmanlığında tasarlanan Mia Madre’nin zengin menüsünde, birçok mekanda yer almayan miniklere özel lezzetler bulunurken, çocuklar mekandaki oyun alanında eğlenirken büyüklerin keyifle yiyecekleri, oldukça iştah kabartan çeşitler de yer alıyor.

İstanbul Bahçeşehir’de açılan ve benim annem anlamına gelen Mia Madre’nin doğuş hikayesi, bir anne olan kadın girişimci Pelin Yalçın’ın, çocuğuyla beraber zaman geçirmek için tam anlamıyla ihtiyaç duyduğu yeri bulamamasına dayanıyor. Kendi gibi olan anneleri ve aileleri düşünerek, her şeyi incelikle düşünen, mekanın içindeki oyun alanını özel olarak tasarlatan, çocuk gelişimini destekleyen oyuncaklara, eğitici ve eğlenceli atölyelere yer veren Pelin Yalçın, tüm ailelerin bu ihtiyacına yönelik İstanbul’da daha da büyütmeyi planladığı Mia Madre’nin menüsünü ve mutfağını ünlü şef Murat Bozok’a emanet etmiş.

Çocuklara Özel, Hem Besleyici, Hem de Lezzetli Bir Menü…

Ünlü şef Murat Bozok danışmanlığında oluşturulan Mia Madre lezzet anlayışı, hem çocukların, hem de büyüklerin keyifli tatlarla, güzel deneyimler yaşamasını sağlıyor. Çocukların sevdiği lezzetler düşünülerek, besleyici, sağlıklı ve nitelikli çeşitlerle hazırlanan Mia Madre menüsünde miniklere özel yaratılan kategoride tam 15 seçenek var.

Aileler için özellikle de 0 – 6 yaş aralığında çocuklara özel bir yer bulmak çok önemli… Mia Madre’deki tüm oyuncaklar bu yaş aralığına göre özel olarak seçildi ve tasarlandı. Ancak Mia Madre’de çocuklar için belli bir yaş sınırlaması yok; her çocuk, mekanın güzel ambiyansında ve leziz yemekleriyle iyi vakit geçirirken, yeni arkadaşlar da ediniyor. Mia Madre, çocuğuyla güzel zaman geçirmek, sağlıklı, nitelikli ve lezzetli yemekler yemek isteyen herkes için ideal bir adres olarak fark yaratıyor.

Mia Madre’de çocuklar mutlu olurken, anne ve babalar da akılları çocuklarında kalmadan, aynı yerde onlarla beraber kendilerine keyifle zaman ayırmanın tadını çıkarıyorlar.