HomeMagazinMETİN HARA DA KONUŞTU: ADRİANA ESKİ SEVGİLİSİYLE GÖRÜŞEBİLİR…

METİN HARA DA KONUŞTU: ADRİANA ESKİ SEVGİLİSİYLE GÖRÜŞEBİLİR…

METİN HARA DA KONUŞTU: ADRİANA ESKİ SEVGİLİSİYLE GÖRÜŞEBİLİR…

Metin Hara’yla yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen ünlü foto-model Adriana Lima, “eski sevgilisine döndü” yönündeki haberlerin Türk medyasında çıkması üzerine Instagram hesabından bir açıklama yayınladı.

Metin Hara ise “Adriana eski sevgilisiyle görüşebilir” dedi.

Geçtiğimiz ay Bodrum’da yazar sevgilisi Metin Hara ile tatil yapan Adriana Lima, önceki gün New York’taki evinde eski sevgilisi olduğu iddia edilen Miltiadis Kastanis’i ağırlamıştı. Adriana Lima, bu buluşmanın görüntülerini Instagram hesabına koydu ve fotoğraf binlerce beğeni aldı. Konu üzerine “Adriana Lima, Metin Hara’dan ayrıldı” haberleri çıkanca ünlü model paylaşımını Instagram’dan kaldırdı.

Instagram’ı bugün için ‘hakikat platformu’ olarak kullandığını belirten Brezilyalı model polemik olan fotoğrafa açıklık getirdi:

“Aşkım Metin’e sadakatim hakkında dönen dedikoduları duydum. Evet, aşkım dedim. Yanımdaki adam eşcinsel arkadaşım @mkastanis (Miltiadis Kastanis). Evet eşcinsel ve ailemin bir parçası dedim. Türkiye’ye aşık olma nedenim, bu ülkeden ve insanlarından çok fazla sevgi gördüğümü hissetmemdi. Rica ediyorum benim ve Metin’in özel hayatına saygı gösterin ve sahte haber yapmayı bırakın. Bu, Metin ve ben çıkmaya başladığımızdan bu yana sürüyor. Sizden ricam mutlu olduğumuzu ve aşk yaşadığımızı kabul etmeniz.Bu ülkeye sevgime gelince, hiçbir değişiklik olmadı. Anlayışınız için teşekkür ederim. Hepinizi tüm kalbimle seviyorum ve Türkiye’ye dönmek için sabırsızlanıyorum.”

Dünyaca ünlü model Adriana Lima tarafından aldatıldığı iddia edilen Metin Hara, ise Nişantaşı’nda görüntülendi. Bir kafede uzun süre oturan Hara, fotoğraflarının çekilmesiyle mekandan çıktı. Muhabirlerin Lima’nın ABD’ye dönmesinden sonra eski sevgilisi Miltiadis Kastanis’le görüntülerinin çıkmasıyla ilgili soruları karşısında sessizliğini bozdu şunları söyledi:

“Ayrılmadık. Eski sevgilisiyle görüşebilir, sorun değil. Yakında herkes her şeyi görecek”

NTV