HomeMagazinMERYEM UZERLİ HAMİLE OLDUĞU İDDİALARINI DOĞRULADI! CİNSİYETİNİ DE AÇIKLADI

MERYEM UZERLİ HAMİLE OLDUĞU İDDİALARINI DOĞRULADI! CİNSİYETİNİ DE AÇIKLADI

MERYEM UZERLİ HAMİLE OLDUĞU İDDİALARINI DOĞRULADI! CİNSİYETİNİ DE AÇIKLADI

“Muhteşem Yüzyıl” dizisinde hayat verdiği Hürrem Sultan karakteriyle şöhreti yakalayan oyuncu Meryem Uzerli’nin hamile olduğu iddia edilmiş, bir kız bebek daha beklediği öne sürülmüştü. Uzerli’den iddialara yanıt gecikmedi.

Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem Sultan karakteri ve sempatik Türkçesiyle, Türk halkının gönlüne taht kuran Meryem Uzerli, her hareketiyle magazin gündemine gelmeye devam ediyor. İmaj değişiminden sosyal medyada yaptığı paylaşımlara kadar ilgiyle takip edilen Uzerli hakkında son olarak şaşırtan bir iddia ortaya atıldı.

HAMİLE Mİ?

Zamazingo adlı bir magazin sayfasının iddiasına göre; bir süredir Amerikalı sevgilisiyle Berlin’de yaşayan Meryem Uzerli 6 aylık hamile. Burada bir kafe açan Uzerli; sessiz, sakin ve skandallardan uzak bir hayat seçerek yaşamaya başlamış. Ayrıca Can Ateş’ten olan kızı Lara’yı 2014 yılında dünyaya getiren oyuncu, yine bir kız bebek bekliyormuş.

İDDİALARI DOĞRULADI!

Meryem Uzerli’den iddialara yanıt gecikmedi. Tv100’ün haberine göre Uzerli, “Bebeğimiz 5 aylık… Ocak gibi kısmetse dünyaya gelecek. Cinsiyeti kız… Lara artık 7 yaşında… Zaten uzun zamandır kardeş istiyordu. Kendi ailemizi kuruyoruz” dedi.