HomeMagazinMERVE BOLUĞUR’DAN IŞIN KARACA’YA: ZAYIFLIĞIMI KISKANIYOR

MERVE BOLUĞUR’DAN IŞIN KARACA’YA: ZAYIFLIĞIMI KISKANIYOR

MERVE BOLUĞUR’DAN IŞIN KARACA’YA: ZAYIFLIĞIMI KISKANIYOR

Merve Boluğur’un şarkı çıkaracak olmasına Işın Karaca, “Bir sen eksiktin güzel kız!” diyerek tepki göstermişti. Karaca’ya cevap veren Boluğur’un, “Onun derdi benim zayıf olmam” dediği iddia edildi. Ünlü oyuncudan konu hakkında paylaşım geldi.

Oyunculuk kariyerinden daha çok açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulan Merve Boluğur, YouTube kanalı açmasının ardından bu kez de şarkıcılığa adım atacağını duyurdu. Boluğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Sürprizimi açıklıyorum; yeni şarkım yolda” açıklamasını yaptı.

En son şarkıcı olacağını açıklayan oyuncu Merve Boluğur’a en sert eleştiri Işın Karaca’dan geldi. Ünlü şarkıcı, “Çünkü müzik piyasasında bir sen eksiktin güzel kız!” ifadelerini kullanmıştı.

Güneş’te yer alan habere göre; Merve Boluğur, kendisine laf atan Işın Karaca’nın, zayıf kadınlara karşı tepkili olduğunu arkadaşlarıyla paylaştı.

“ZAYIF KADINLARA HER ZAMAN DÜŞMANDIR”
‘’Kendi kilolarını aldırmak için kapı kapı dolaştı. Zayıf kadınlara her zaman düşmandır, derdi benim zayıf olmam’’ şeklinde sözler sarf ettiği iddia edilen Boluğur’un, Işın Karaca’yı bir hayli kızdırdığı öğrenildi.

“BÜTÜN KADINLARIN KUSURSUZ OLDUĞUNA İNANIYORUM”
Merve Boluğur, söylentilere sosyal medya hesabından yanıt verdi. “Ben bütün kadınların kusursuz olduğunu düşünüyorum” diyen Boluğur hakkındaki iddiaları böylece yalanlamış oldu.

BÜTÜN KADINLARIN KUSURSUZ OLDUĞUNA İNANIYORUM