HomeMagazinMERVE BOLUĞUR: DOĞAL HALİMLE SEKSİYİM

MERVE BOLUĞUR: DOĞAL HALİMLE SEKSİYİM

MERVE BOLUĞUR: DOĞAL HALİMLE SEKSİYİM

Ünlü oyuncu Merve Boluğur son dönemde ekranlardan uzak kalsa da yaptığı açıklamalar ve paylaşımlarla magazin gündeminde adından söz ettiren devam ediyor. Şarkıcı Murat Dalkılıç ile 2017 tarihinde evliliğini noktalayan Merve Boluğur, kariyerinde olduğu gibi özel hayatında da bir duraklama yaşıyor. Bu süreçte sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Merve Boluğur, doğal haliyle kendini daha seksi bulduğunu söyledi. Youtube’da kanal açıp takipçilerine tavsiyelerde bulunan oyuncu Merve Boluğur, adeta ortalığı kasıp kavurdu…

Merve Boluğur doğal haliyle kendini daha seksi bulduğunu söyledi.

Ünlü oyuncu “Doğal halimle seksiliğimi dışarı aktarabilen kadınlardan biriyim. Hiçbir şey yapmamanın da seksi olunduğunu düşünüyorum. Bana verilmiş tenle de oluyor bu” dedi.Estetiğe karşı olmadığını ama yaptırmayı düşünmediğini söyleyen oyuncu, “Kim isterse yaptırsın. Ben halimden memnunum. Önemli olan malzemeyi öne çıkarmak.

Bunu sporla dengelemek. İdeal güzellik sistem dayatması. Balıketi bir kadının da bir hoşluğu var. Etli butlu olan Marilyn Monroe çirkin mi yani?” ifadelerini kullandı.