HomeMagazinMELTEM MİRALOĞLU HAKKINDA FLAŞ İDDİA: KAYIP VE PERİŞAN HALDE

MELTEM MİRALOĞLU HAKKINDA FLAŞ İDDİA: KAYIP VE PERİŞAN HALDE

MELTEM MİRALOĞLU HAKKINDA FLAŞ İDDİA: KAYIP VE PERİŞAN HALDE

2011-2013 yılları arasında yayınlanan ‘Hayat Devam Ediyor’ adlı dizide ‘çocuk gelin’ rolüyle ünlenen oyuncu Meltem Miraloğlu’nun (34), 48 yaş büyük ABD’li eşi Patrick tarafından evden atıldığı ve kendisinden haber alınamadığı iddia edildi.

Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeniyle sanat camiasında ‘felaket tellalı’ lakabı ile tanınan Onur Akay, internet sitesinde yer alan köşe yazısında, magazin gündemine bomba gibi düşecek bir iddiayı kaleme aldı.

Ses sanatçısı Akay, 2019 yılında kendisinden 48 yaş büyük Patrick (şu anda 82 yaşında) isimli ABD’li zengin bir adamla evlenen Meltem Miraloğlu’nun, eşi tarafından evden atıldığı ve ünlü oyuncudan haber alınamadığı öne sürüldü.

Onur Akay’ın, “Meltem Miraloğlu kayıp ve perişan” başlıklı yazı şöyle:
“Green Card almak için 80 yaşındaki adamla evlendiğini bana söyleyen Meltem Miraloğlu, şimdilerde çok zor günler geçiriyor.”

“Patrick, onu maalesef evden atmış. Kaldığı eyalette herkes onu merak ediyor. Türkiye’de ailesinin de haber alamadığını öğrendiğim Miraloğlu, bu soğuk ve karlı kış günlerinde bir sırt çantası ile Amerika sokaklarında perişan halde görülmüş.”

“Amerika’ya ilk gittiğinde New Jersey’de kalan ve orada büyük sorunlar yaşayan Meltem, oynadığı rolü resmen gerçek hayatta yaşadığını, 2019 yılında bakın bana anlatmıştı.”

“Ailen, seni tanıyanlar herkes merak içinde. Onları habersiz bırakma Meltem. Green Card alamayan ve Instagram adresini de kapatan Miraloğlu, en ufak bir hatasında sınır dışı edilebilir. Bir kadın için Amerika sokaklarındaki tehlikeyi ise düşünmek bile istemiyorum.”