HomeMagazinMeltem Cumbul’un gizemli evrakları

Meltem Cumbul’un gizemli evrakları

Meltem Cumbul’un gizemli evrakları

Son olarak ‘Kırmızı Oda’ dizisiyle ekranlara gelen sinema ve dizi oyuncusu Meltem Cumbul, önceki gün Nişantaşı’nda bir hastaneden çıkarken kameralara yansıdı. Cumbul’un elindeki evraklar dikkat çekti.
Uzun bir aranın ardından ekranların sevilen dizisi ‘Kırmızı Oda’ ile seyirciyle buluşan 52 yaşındaki ünlü oyuncu Meltem Cumbul, geçtiğimiz gün Nişantaşı’ndaki bir hastaneden çıkarken objektiflere takıldı.

“ZİYARETE GELDİM”
Elindeki evrak dikkat Cumbul’un, neden hastaneye geldiğini soran basın mensuplarına “Bir arkadaşımı ziyarete geldim” şeklinde cevap verdi.

Bu sırada başarılı oyuncunun, elinde taşıdığı evrakların yazılı kısmını arkaya çevirip, gazetecilerden saklamaya çalışması da gözlerden kaçmadı.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda bir konserde görüntülenen Meltem Cumbul, dünyayı saran koronavirüs yüzünden evde zaman geçirdiğini söylemiş ve şöyle devam etmişti:

“BOL BOL ELLERİMİ YIKIYORUM”
“Dışarıya çıkmamaya çalışıyorum. Bol bol ellerimi yıkıyorum. Samsun’da bir etkinliğimiz vardı, onu iptal ettik. Virüs dışında her şey yolunda gidiyor.”

Oyunculuk kariyeri boyunca birçok projede yer alan Cumbul, ‘Yılan Hikayesi’, ‘Muhteşem Yüzyıl’, ‘Aşk Yakar’, ‘Arka Sokaklar’ gibi başarılı yapımlarda rol almıştı.