HomeMagazinMELİSA SÖZEN: BU KONULARA GİRMEYELİM

MELİSA SÖZEN: BU KONULARA GİRMEYELİM

MELİSA SÖZEN: BU KONULARA GİRMEYELİM

Ünlü oyuncu Melisa Sözen, sokağa çıkma kısıtlamasında Cihangir’de görüntülendi. Sözen’e, Harun Tekin ile ne zaman evleneceği sorulunca kaçamak cevaplar verdi.

Melisa Sözen, geçtiğimiz gün Cihangir’de objektiflere yakalandı.Oyuncu, “Hava çok güzel ufak bir alışveriş biraz da yürüyüşe çıktım” diye konuştu.

“UFAK ÇOCUKLARLA DERS GÖRÜYORUM”
“Gündemde olan bir projem yok” diyen Sözen, “Ama gelip giden senaryolar var. O boşlukta Fransızcamı biraz daha iyi seviyeye getirmek için online ders almaya başladım. Bu yaşta bile öğrenci gibiyim ufak çocuklarla ders görüyorum” dedi.

Oyuncu, “Yapımcılar sosyal medya takipçileri yüksek olan oyuncuları tercih ediyor iddiası var. Ne düşünüyorsunuz?” sorusuna, “Hiç öyle bir olayla karşılaşmadım. Böyle bir olay olduğunu da sektörde inanın bilmiyorum” yanıtını verdi.

Sevgilisi Harun Tekin sorunlunca oyuncu, “Sürekli müzikle uğraşıyor” diye cevap verdi. ‘Parmağında yüzük yok’ sorularına ise Sözen, “Bu konulara girmeyelim” diyerek, evlilik ve ilişki sorularına cevap vermek istemedi. (Umut Ünver /MİLLİYET)