HomeMagazinMELİSA DÖNGEL VE SEDEF BEKİROĞLU ARASINDA KAVGA

MELİSA DÖNGEL VE SEDEF BEKİROĞLU ARASINDA KAVGA

MELİSA DÖNGEL VE SEDEF BEKİROĞLU ARASINDA KAVGA

Melisa Döngel, gittiği kafede sunucu Sedef Bekiroğlu ile kavga etti. Gözler yeni tanıştığı Barış Alper Yılmaz’a çevrildi. Arkadaşları futbolcuya mesaj gönderdi: Kariyer’in için Melisa’dan uzak dur.

İşte Takvim Gazetesi köşe yazarı Ufuk Özcan‘ın bugünkü yazısı;

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinin başında gelen güzel oyuncu Melisa Döngel’in adı geçtiğimiz günlerde Galatasaray’lı Barış Alper Yılmaz ile anılmıştı.

Arkadaşları vasıtası ile tanışan ve kısa sürede ilişkiye başladıkları konuşulan Melisa Döngel ile Barış Alper Yılmaz’ın ilişkilerinin daha tanışma aşamasında olduğunu duymuştum. Fakat geçtiğimiz gün Beşiktaş’ta bulunan önemli bir mekanda Melisa Döngel ile sunucu Sedef Bekiroğlu tartışmışlar.

GÜVENLİK AYIRDI
Hem de ne tartışma. Mekanda bulunan arkadaşları ve güvenlikler bu iki ismi zor sakinleştirmişler. Tabii kavganın nedeni Barış Alper Yılmaz olarak lanse edilse de ben öyle olmadığını ikilinin arasında eski bir husumet olduğunu duydum.

Son günlerin gözde futbolculardan Barış Alper Yılmaz’a magazinsel malzeme olmamasını ve kariyerine odaklanmasını tavsiye ediyorum. Eğer magazinsel aşklar yaşamaya başlarsa futboldan çok aşk haberleri konuşulursa işte sonu bir zamanların gözde isimleri Batuhan Karadeniz ve Sergen Yalçın gibi olur diyorum. Yani bu aşktan “DÖNGEL” Barış…