HomeMagazinMehmet Dinçerler yine konuşmadı

Mehmet Dinçerler yine konuşmadı

Mehmet Dinçerler yine konuşmadı

Levent’te objektiflere yansıyan Mehmet Dinçerler, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakmayı tercih etti. Dinçerler, suskunluğunu korudu

Habertürk’ten Atakan Makar’ın haberine göre; Hadise ile evliliğini 1 Ekim 2022’de sonlandıran Mehmet Dinçerler, Levent’teydi. Dinçerler, bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı.

Mehmet Dinçerler, gazetecileri fark edince hızlı adımlarla otomobiline yürüdü. Basın mensuplarının sorularını cevapsız bırakan Dinçerler, hızla oradan ayrıldı.

5 AYLIK EVLİLİK BİTTİ

Öte yandan Hadise, Mehmet Dinçerler ile 5 aylık evliliğini geçtiğimiz aylarda sonlandırmıştı. Ünlü şarkıcı, olaylı ayrılığın ardından hayatında yeni bir sayfa açmak istiyordu. Ünlü şarkıcı, eski eşiyle yaşadığı Riva’daki evden taşınıyordu. Hadise’nin yeni bir ev arayışına girdiği de öğrenilmişti.

 “SANATINI KISITLAMAYA YÖNELİK DAVRANIŞLARDA BULUNMAYA BAŞLADI” İDDİASI

Ünlü şarkıcı ile Mehmet Dinçerler’in 30 Nisan’da evlendikleri belirtilen boşanma dilekçesinde, Mehmet Dinçerler’in nikah masasına oturduktan kısa bir süre sonra, Hadise’nin sanat hayatını kısıtlamaya yönelik tutum ve davranışlarda bulunmaya başladığı iddia edilmişti.