HomeMagazinMehmet Ali Erbil genç oyuncuları topa tuttu! Kerem Bürsin’e öyle sözler söyledi ki…

Mehmet Ali Erbil genç oyuncuları topa tuttu! Kerem Bürsin’e öyle sözler söyledi ki…

Mehmet Ali Erbil genç oyuncuları topa tuttu! Kerem Bürsin’e öyle sözler söyledi ki…

Bir dönem Çarkıfelek’i sunan, yaptığı esprilerle herkesi güldüren, aynı zamanda oyuncu kimliği ile de ön plana çıkan Mehmet Ali Erbil The Hope’ adlı Hollywood yapımında yer almaya hazırlanıyor. Erbil genç açıklamalarıyla genç oyuncuları topa tuttu. Türk oyuncuları egolu bulduğunu söyleyen Mehmet Ali Erbil, yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi ve “İki günlük oyuncular dünyanın parasını alıyorlar” dedi

Sinemayı bitirdiler, yakında dizileri de bitirirler.” dedi. Ünlü şovmen, Kerem Bürsin için bakın ne dedi.

Festival filmlerinde büyük paraların konuşulmadığını ve egoların ön planda olmadığını söyleyen Erbil, yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Türk oyuncuları egolu bulduğunu söyleyen Erbil, “İki günlük oyuncular bizde dünyanın parasını alıyorlar. Nitekim sinemayı bitirdiler. Yakında dizileri de bitirecekler. Bu bütçelerle televizyonları nasıl sürdürecekler. 2 milyon TL bölüm başı para alıyor yapımcılar” diye konuştu.

Kerem Bürsin’in “Türk oyuncularda ego oluyor” sözleri hatırlatılınca Mali “Kendi ne yapıyor? Kendi almıyor mu para? Bedavaya mı çalışıyor.

Size örnek vereyim. Romanya’nın en ünlü aktörü ayda 5 bin euro’ya oynuyor günlük dizide. Bizimkiler o paraya kolunu kaldırmaz. Biz öyle büyük paraları bir arada görmedik” ifadelerini kullandı.