HomeMagazinMEGHAN MARKLE’DEN HEYECAN YARATAN KİTAP!

MEGHAN MARKLE’DEN HEYECAN YARATAN KİTAP!

MEGHAN MARKLE’DEN HEYECAN YARATAN KİTAP!

İngiliz Kraliyet Ailesi’nde Meghan Markle krizi bitmek bilmiyor. Prens Harry ile hayatlarını ve son dönemde yaşanan olayları ele aldığı kitabı Özgürlüğü Bulmak: Harry, Meghan ve Modern Kraliyet Ailesinin Yapımı’nı tamamladı.

İngiltere’den ayrılarak yeni bir hayata başlayan Meghan Markle, bu kez bir kitapla gündeme geldi.

Meghan Markle, yeni kitabının bir an önce yayınlanmasını istiyor çünkü kitabın kraliyet ailesinden neden ayrıldıklarına dair net bilgileri ortaya koyacağını ve kendisiyle ailesinin isimlerini de temize çıkaracağını düşünüyor.

meghan markle

Gazeteciler Omid Scobie ve Carolyn Durand tarafından kaleme alınan Özgürlüğü Bulmak: Harry, Meghan ve Modern Kraliyet Ailesinin Yapımı kitabının dijital versiyonunun 11 Ağustos, basılı versiyonunun ise 20 Ağustos’ta kitabevlerinde yerini alması bekleniyor.

38 yaşındaki düşese göre ise bu çok geç bir tarih. Sosyal medya üzerinde bazı söylemlerde bulunan yakın bir arkadaşı, eğer her şey Meghan’ın istediği gibi gitseydi kitap üç ay sonra değil hemen yarın yayınlanırdı açıklamasında bulundu.

KİTAPTA NELER VAR?

Meghan’ın arkadaşına kitabın satış rekoru kıracağını ve bütün dünyaya neden kraliyet hayatını geride bırakmaktan başka seçenekleri kalmadığını söylediği öğrenildi.

Meghan ayrıca okuyucularının kraliyet hayatının bir peri masalı olmadığını ve insanların gözündeki kaprisli divadan çok gerçek bir insan olduğunu anlayacağını düşünüyor.

Meghan ve Harry, geçtiğimiz Ocak ayında kraliyet görevlerinden uzaklaşacaklarını ve bunun yerine Birleşik Krallık-ABD arasında zaman geçirerek finansal özgürlüklerini kazanmaya çalışacaklarını açıklayarak bütün dünyayı şoke etmişlerdi.