HomeMagazinMEGA PAZARLIK

MEGA PAZARLIK

MEGA PAZARLIK

Herkes Tarkan’ın dünkü yılbaşı konserinden aldığı 32 milyon lirayı konuşuyor ama Megastar’la ticaret yapanlar ‘eli sıkılığından’ dem vuruyor!

Kıbrıs’ta sahneye çıkmak için önce 800 bin Euro’ya anlaşmış, sahnesini 00.15’e kadar uzatması için de 200 bin Euro ekstra almıştı. Anlaşılan o ki Megastar, finansal konularda aşırı titizmiş! Attığı her adımın milyonlarca lira değerinde olduğu ifade edilen Tarkan’ın sıkı pazarlıkçı kimliği de ortaya çıktı.

Kazandığı paraları önemli yatırımlara yönlendiren sanatçı, geçtiğimiz günlerde Beykoz’da bir ev almak için inşaat firmalarıyla görüşmüş. Ancak Tarkan, yatırım yapmak amacıyla eve olan ilgisini gösterirken sıkı bir pazarlık sürecine girişmiş. İnşaat firmasının teklif ettiği fiyatın üzerinden önemli bir indirim talep eden sanatçının tutumu, şaşkınlık yaratmış.

Ev almak için görüştüğü firmadan gelen makul indirim teklifine, çok daha fazla indirim istemiş. Son noktada da influencer gibi sosyal medya gücünü kullanmak istemiş ve story atmayı teklif etmiş. Firma, bunu kabul edemeyeceklerini söylerken, Tarkan’ın bu tutumunun bilindiğini de öğrendim. Onu yakından tanıyan ve ticaret yapan kişiler sanatçının son derece eli sıkı olduğunu söyledi. Megastar’ın tutumlu yaklaşımı, meğer sanat dünyasında konuşulan bir konuymuş!

(Hürriyet-Mehmet Üstündağ)