HomeUncategorizedMAHSUN KIRMIZIGÜL’DEN ŞOK KARAR

MAHSUN KIRMIZIGÜL’DEN ŞOK KARAR

MAHSUN KIRMIZIGÜL’DEN ŞOK KARAR

Yönetmenlik ve yapımcılık ile sinema sektöründe ilerleyen Mahsun Kırmızıgül, yıllar sonra Attila Özdemiroğlu anısına stüdyoya girecek ve çok sevdiği bir Attila Özdemiroğlu şarkısını seslendirecek.

Nisan ayında kaybettiğimiz çok kıymetli müzik adamı Attila Özdemiroğlu’nun 60. sanat yılı bu yıl… Eğer yaşasaydı kendisi bir albüm hazırlayacaktı. Ancak ömrü yetmedi. Görevi eşi Hepgül Özdemiroğlu devraldı. Özdemiroğlu’nun anısına eşi Hepgül Özdemiroğlu’nun yapımcılığında ‘Attila Özdemiroğlu-60 Yıl’ adlı çift CD’lik bir albüm hazırlanıyor.

Mahsun da söyleyecek

Albümde, Sezen Aksu’dan Mehmet Erdem’e kadar Özdemiroğlu’nun yakın dostları, seçtikleri birer Özdemiroğlu şarkısı söyleyecek. Albümde çok sürpriz bir isim de var. Yönetmenlik ve yapımcılık ile sinema sektöründe ilerleyen Mahsun Kırmızıgül, yıllar sonra Özdemiroğlu anısına stüdyoya girecek ve çok sevdiği bir Attila Özdemiroğlu şarkısını seslendirecek. Özdemiroğlu’nun sayısı binleri bulan, 200’ü de hit olan şarkıları içinden seçilen albüm, 26 şarkıdan oluşacak ve yıl sonuna doğru dinleyici ile buluşacak. (Habertürk)