HomeMagazinMahsun Kırmızıgül: Bütün Türkiye’nin başı sağ olsun!

Mahsun Kırmızıgül: Bütün Türkiye’nin başı sağ olsun!

Mahsun Kırmızıgül: Bütün Türkiye’nin başı sağ olsun!

Tüm Türkiye, asrın felaketi sonrası tek yürek halinde yaralara merhem olmak için harekete geçti. Ünlüler dünyasından Mahsun Kırmızıgül de depremden en çok etkilenen illerden Adıyaman, Kahramanmaraş ve Hatay’da ekibiyle birlikte yardım çalışmalarına katıldı. Ahbap koordinesinde afet bölgesinde 21 gün geçiren ünlü şarkıcı ve yönetmen, İstanbul’a döndü ve hastane çıkışı görüntülendi.

Türkiye’yi hüzne boğan deprem felaketinin ardından yakın arkadaşı ve meslektaşı Haluk Levent’in başkanı olduğu Ahbap Derneği ile yardım çalışmalarına katılan Mahsun Kırmızıgül, önceki gece Ulus’ta özel bir hastaneden çıkarken objektiflere yansıdı.

“YORGUNLUKTAN HALSİZ DÜŞTÜK”

Binlerce kişinin yaşamını yitirdiği Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ilk gününden itibaren afet bölgesinde yardımlarda bulunan 53 yaşındaki sanatçı, sağlık durumuyla ilgili olarak, “Yorgunluktan halsiz düştük. Gribal bir şeydi” açıklamasını yaptı.

“DEPREMZEDELERİN YANINDAYIZ”

Mahsun Kırmızıgül, büyük yıkımın yaşandığı Adıyaman ve Kahramanmaraş’ın ardından Hatay’da geçirdiği 21 gün hakkında, “Ben bunları size ayaküstü anlatamam. Bütün Türkiye’nin başı sağ olsun. Oradaki insanların yanındayız bizler. Ekip arkadaşlarımız da orada. Tekrardan gideceğiz” diyerek aracına bindi.