HomeUncategorized‘LIFE IN COLOR’ FESTİVALİ İSTANBUL’DA

‘LIFE IN COLOR’ FESTİVALİ İSTANBUL’DA

‘LIFE IN COLOR’ FESTİVALİ İSTANBUL’DA

‘Life in Color Festival’ Miami'nin ardından 6 Ağustos Cumartesi günü İstanbul Life Park'ta gerçekleştirilecek

Dünyanın en renkli festivali ‘Life in Color Festival’ Miami'nin ardından 6 Ağustos Cumartesi günü İstanbul Life Park'ta gerçekleştirilecek. Festival konseptiyle İstanbul'u adeta rengarenk boyayacak.

'One Colony' ev sahipliğinde Fedde Le Grand, Adventure Club, Atmozfears, Bolier, Caked Up (Oscar Wylde), Dannic, Carnage, Danny Avila, Noisecontrollers, Paris & Simo, Pham, Shapov, Sick Individuals, Sunnery James & Ryan Marciano, Twoloud, Vicetone, Arem Özgüç, Arman Aydın, Sercan Yanbay ve Sheldon Blake gibi elektronik müziğin dünyaca ünlü isimlerinin sahne performanslarını sergileyeceği ‘Life in Color Festival’de bu yıl 25 ton sıvı boya tüketilecek.

2 ANA SAHNE 22 PERFORMANS

‘Unleash’ ve ‘The Big Bang Tour’ şovlarıyla geçtiğimiz yıllarda İstanbul’a damgasını vuran ‘Life in Color’, bu yıl yenilenen festival konseptiyle ve Miami Produksiyonu ile 2 farklı ana sahnede , 22 DJ performansı, daha önce görülmemiş dev sahne tasarımları, rengarenk boya şovları, dans ve akrobasi gösterileriyle Avrupa ve Asya’nın birçok farklı ülkelerinden binlerce elektronik müziksevere İstanbul’da ev sahipliği yapacak.

Not: Etkinlik esnasında kullanılacak olan boyalar su bazlı özel boyalar olup, sağlık açısından (tenle ve gözle temas, yutma vb. durumlarda) herhangi bir tehlike arz etmez. Su ile kolayca temizlenebilmektedir.

Etkinlik Tarihi : 6 Ağustos Cumartesi 12:00 – 24:00
Yer: Life Park Bahçeköy – İstanbul