HomeUncategorizedKUVEYT’TE BURAK ÖZÇİVİT VE FAHRİYE EVCEN ÇILGINLIĞI

KUVEYT’TE BURAK ÖZÇİVİT VE FAHRİYE EVCEN ÇILGINLIĞI

KUVEYT’TE BURAK ÖZÇİVİT VE FAHRİYE EVCEN ÇILGINLIĞI

Burak Özçivit'te Ortadoğu'da ticaret yapmak için kolları sıvadı. Burak Özçivit sevgilisi Fahriye Evcen'le birlikte dükkan bakmak için Kuveyt'e gitti.

Burak Özçivit, geçtiğimiz gün soluğu sevgilisi Fahriye Evcen'le birlikte Kuveyt'te aldı. Ortadoğu ülkelerinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan sevgililerin Kuveyt'e gitmesi olay oldu. Ünlü aşıkların ülkelerine gittiğini Instagram'da paylaştığı fotoğraftan öğrenen Kuveytli hayranları çifti mesaj yağmuruna tuttu.

Çifti yakından görmek isteyen Kuveytliler sokaklara döküldü. Takvim'in haberine göre, Arap ülkelerinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in sürpriz Kuveyt ziyaretinin sebebi ise sonradan ortaya çıktı.

Daha önce İstanbul'da açtığı Balibey isimli dönerci dükkanıyla ticarete adım atan Özçivit'in Kuveyt'te de restoran açmak için kolları sıvadığı öğrenildi. Burak Özçivit Levent'teki Balibey isimli dönerci dükkanını geçtiğimiz aylarda devretmişti.

Mekan arayışında

Burada kendisine mekan bakan Özçivit'in rotasında Kuveyt, Suudi Arabistan ve Dubai gibi ülkeler var. Yatırımlarını yurt dışına yapan Burak Özçivit için "Kazandığı dinarlarla Türk şeyhi olacak" esprisi yapıldı. Kendisine ait bir yapım şirketi de olan ünlü oyuncu, kazandıklarını har vurup harman savurmayarak sanat camiasının örnek isimlerinden gösteriliyor…