HomeMagazinKURTLAR VADİSİ VATAN’DAN İLK FRAGMAN!

KURTLAR VADİSİ VATAN’DAN İLK FRAGMAN!

KURTLAR VADİSİ VATAN’DAN İLK FRAGMAN!

Pana Film’in yeni projesi ‘Kurtlar Vadisi Vatan’ 29 Eylül’de sinemaseverlerle buluşacak.

Necati Şaşmaz’ın başrolünde yer aldığı, uzun yıllar televizyon dizisi olarak ekranlara gelen ve daha önce 4 ayrı sinema filmi çekilen Kurtlar Vadisi’nin yeni filminin fragman galası Zorlu Center’da gerçekleşti.

TÜRKİYE’DE İLK KEZ YAPILIYOR

Filmin senaryosunda da imzası bulunan Necati Şaşmaz, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Türkiye’de ilk kez fragman galası düzenlediklerini söyledi. Şaşmaz, filmin çekimlerinin beş hafta sürdüğünü ve filmin 29 Eylül’de vizyona gireceğini belirterek, “Biz bu filmi yapmaya karar verdiğimiz zamandan bugüne kadar çok zorlu bir süreçten geçtik. Biz 17 ya da 18 Temmuz’da ‘Darbe girişimiyle ilgili Kurtlar Vadisi filmi yapmak istiyoruz’ dedik. Çok yoğun bir talep olduğu için böyle bir film yapmayı düşündüğümüzü söyledik.” diye konuştu.

YENİ DİZİ 2018 BAŞINDA: KURTLAR VADİSİ KAOS

Süreçte kendileri aleyhinde yayınlar yapıldığına işaret eden Şaşmaz, “Tabi ki hukuksal yönleri ayrı ama biz işimizle cevap vermeyi istedik ve bugün o cevabı veriyoruz. Bundan sonraki süreçte yeni sezondaki dizimizin ismi de de ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ olacak.” ifadelerini kullandı. Yeni dizinin 2018’in başında televizyon izleyicisiyle buluşacağına dikkati çeken Necati Şaşmaz, bu tip yapımları ekranlara taşımaya devam edeceklerini dile getirdi. Şaşmaz, 15 Temmuz’un ardından yaşanan patent krizini hatırlatarak, şöyle devam etti: “Hiç önemli değil alnımızın akıyla buradayız. Bizim kim olduğumuzu bu millet çok iyi biliyor. Biz yıllardır kimseler mücadele etmezken FETÖ denilen örgütle mücadele ediyorduk, etmeye de devam edeceğiz. Aksiyon anlamında rekorumuz hala kırılmış değil. Gönüllerde sevilen şahsım ve şirketim adına arşivime koyabileceğim güzel, kaliteli bir film olmasını her zaman için daha çok önemsediğimizi söyleyebilirim.”