HomeMagazinKRİPTOPARA SİSTEMİNİN ALTIN YILDIZI MARVELLEX OLACAK

KRİPTOPARA SİSTEMİNİN ALTIN YILDIZI MARVELLEX OLACAK

KRİPTOPARA SİSTEMİNİN ALTIN YILDIZI MARVELLEX OLACAK

MARVELLEX KRİPTOPARA SİSTEMİNDE EZBER BOZACAK

DÜNYANIN İLK ALTIN DESTEKLİ KRİPTOPARA ŞİRKETİ MARVELLEX TÜRKİYE’DE

Dubai’de geçen kurulan ve birçok ülkede faaliyetini başarıyla sürdüren dünyanın ilk altın destekli kriptocoin şirketi Marvellex, Türkiye’deki ilk tanıtım toplantısını İstanbul Ayasofya Hilton’da gerçekleştirdi. Dubai Kraliyet ailesi üyesi ve aynı zamanda da Ras Al Kmaiah Emiri olan Marvellex Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Saoud Bin Faysal Bin Sultan Al Qassimi’nin video-konferans ile katıldığı tanıtım toplantısına Marvellex Yönetim Kurulu üyesi Malik Muhammed Raza Khokhar ile Pakistan, İran ve Dubai’de geçmiş dönemlerde bakanlık ve milletvekilliği yapmış çok sayıda isim ve davetli katıldı. Şirketin ortağı ve genel müdürü olan işadamı Sedat Adıcan tarafından ağırlanan konuklar, tanıtım toplantısında muhteşem bir gece geçirdi.

ALTERNATİF BİR YATIRIM YÖNTEMİ

İstiklal Marşı ile başlayan toplantının açılış konuşmasını yapan Sedat Adıcan, “Bu projeye ortak olmayı  düşündüğümde , vatandaşlarımızın mağdur olmaması için öncelikle güvenilirlik ve garanti konusunda incelemeler yaptım.  Çünkü ülkemizde kripto parayla ilgili yeni bir skandal yaşanmasını istemiyorum.  Marvellex, gerçekten güvenilir.  Çünkü  bu projeye Dubai Kralı da destek veriyor. Hatta yönetim kurulu başkanımız da kraliyet ailesinin bir mensubu, Dubai’deki Faysal Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Ras Al Kmaiah Emiri olarak görev yapmaktadır. Ayrıca şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Pakistan ve İran’dan Bakan ve Milletvekili olarak görev yapmış isimler var. Burada alışveriş yapanların altınları ve paraları kesinlikle Türkiye’de kalacak.  Şirketimiz,  kripto para birimine yeni bir konsept sunarken insanların kripto para hakkındaki düşündüklerini değiştirecek çünkü onlara istikrarlı alternatif bir yatırım yöntemi sunacak” dedi.

EKOSİSTEMİN BEL KEMİĞİ OLACAK

Toplantıya video-konferans yöntemiyle katılan Marvellex Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Saoud Bin Faysal Al Qassimi “Bu harika fırsatı hayata geçirmemize yardımcı olduğu için stratejik ortağımız olan kardeşimiz  Sedat Adıcan”a teşekkür ederim. Vizyonumuz, ölçeklenebilir blok zinciri teknolojisiyle desteklenen, güvenli, verimli ve ekonomik değer yaratma hedefiyle gerçekleşen alışverişlerle büyük bir ekosistem oluşturmaktır. Marvellex, doğası gereği istikrarlı olan dijital varlıkları ortaya çıkarmayı ve böylece diğer kripto para birimlerine bağlı genel oynaklığı azaltmayı amaçlıyor. Sektörde güvenli geçişi sağlayan dijital ekosistemin bel kemiği olacak bir teknolojiye sahip olacağına inanınoyum. Odak noktamız bilim ve teknoloji sayesinde dünyanın her köşesine ulaşmaktır.  Küresel finansal manzarada bir devrim yaratıyoruz. Marvellex ile dünya blok zincirini ve kriptoyu dünyanın her yerindeki herkesin kullanımına sunmak için çabalıyoruz” diye konuştu.

Marvellex Yönetim Kurulu Üyesi  ve Pakistan’da üç dönem bakanlık ve milletvekilliği görevlerinde bulunan Malik Muhammed Raza Khokhar, Türkiye halkına hizmet etmekten dolayı büyük onur ve mutluluk duyduklarını belirtti. Türkiye”deki ilk tanıtm toplantısını  büyük bir tarihi geçmişe sahip İstanbul”da yapmaktan mutluluk duyduklarını belirten Pazarlama Direktörü Karl Robert ise “Kriptopara internetten 100 kat daha hızlı büyüyor. Marvellex bu teknolojik hareketten yararlanacak ve dinamik bir küresel değişimin parçası olacaktır . Kendini işine adamış ekibimiz tarafından oluşturulan ürün portföyümüz vizyonumuzu gerçekleştirecek beceri ve kararlılığa sahiptir’ dedi.

FOTOALTI SOLDAN SAĞA

Şirket ortağı ve Genel Müdürü Sedat Adıcan, Yönetim Kurulu üyeleri Malik Muhammed Raza Khokhar ve Amr Ömer  

TEK RESİMDEKİ KİŞİ: Şirket Ortağı ve Genel Müdürü Sedat Adıcan