HomeMagazin‘KORONA TESTİ NEGATİF ÇIKARSA ÖPÜŞME SAHNESİNDE OYNARIM’

‘KORONA TESTİ NEGATİF ÇIKARSA ÖPÜŞME SAHNESİNDE OYNARIM’

‘KORONA TESTİ NEGATİF ÇIKARSA ÖPÜŞME SAHNESİNDE OYNARIM’

Son projesi için kısa sürede 79 kilodan 58 kiloya düşen Feyza Civelek, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. 26 yaşındaki oyuncu, yeni projeler ve özel hayatına ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.

Rol aldığı dizi geçtiğimiz hafta final yapan Feyza Civelek, “Dizi bitti, moral alışverişi yapıyorum. Hemen yeni projeleri okumaya başladım. 2-3 aya yeniden ekranlarda olmayı planlıyorum” dedi.

‘ÖPÜŞME SAHNESİ’ SORUSU!
26 yaşındaki oyuncu, gazetecilerden gelen “Pandemi döneminde set koşullarını güvenli buluyor musunuz? Bu süreçte öpüşme sahnelerinde oynamayı kabul eder misiniz? sorusuna yanıt verdi.

Feyza Civelek, “Oyuncunun testi negatif çıkarsa tabii ki oynarım, setlerde bütün tedbirler alındığı için sıkıntı olmaz” cevabını verdi.

“AŞK MESAJLARI GELİYOR”
Özel hayatıyla ilgili merak edilenleri de yanıtlayan oyuncu “Aşk hayatımda da, işteki gibi teklifler çoğaldı ama önce kariyerim” şeklinde konuştu.

Civelek, “Instagram’dan da gelen mesajlar oluyor ama bunlara öncelik vermiyorum. Kalp güzelliği önemli benim için ve bu kadar zayıfladığıma göre kilolu biriyle olmak istemem” açıklamasını yaptı. Milliyet