HomeMagazinKONAKLAMA SEKTÖRÜNÜN EN’LERİ

KONAKLAMA SEKTÖRÜNÜN EN’LERİ

KONAKLAMA SEKTÖRÜNÜN EN’LERİ

Pandeminin başlangıcından itibaren kapılarını misafirlerine hiç kapatmayan Crowne Plaza İstanbul Florya, küresel krize rağmen önemli başarılarla tamamladığı 2020 senesinin ardından anketlerde çıkan liderlikler ile yoluna devam ediyor.

Uluslararası Otelciler Derneği’nin “Sizin Oteliniz Hangisi?” başlığı ile düzenlediği ve sektörün en çok tercih edilen otellerinin yer aldığı 10 soruluk INTHA SURVEY 2021 anketinin sonuçları açıklandı. Turizm sektörü profesyonellerinin ve tatil sevenlerin değerlendirmeleri sonucu Crowne Plaza İstanbul-Florya, ‘İstanbul’da konaklamak için ilk tercih ettiğiniz şehir oteli’, ‘İstanbul’un en romantik konseptli oteli’ ve ‘İstanbul’da toplantı-kongre düzenlemek için ilk tercih ettiğiniz otel’ sorularında ilk 5 otel arasında yer aldı.

Crowne Plaza İstanbul Florya ayrıca bağlı bulunduğu uluslararası oteller zinciri IHG’nin (Intercontinental Hotels Group) 2020 yılını değerlendirmek için hazırladığı, içinde Covid-sağlık ve güvenlik, tavsiye edilme ve markanın beklentileri karşılaması gibi seçeneklerin yer aldığı anketi de Crowne Plaza Türkiye otelleri arasında birinci olarak tamamladı.