HomeMagazinKomşuculuk oynuyorlar… Wanda Nara, eşi Mauro Icardi ile aynı rezidansta, farklı dairede!

Komşuculuk oynuyorlar… Wanda Nara, eşi Mauro Icardi ile aynı rezidansta, farklı dairede!

Komşuculuk oynuyorlar… Wanda Nara, eşi Mauro Icardi ile aynı rezidansta, farklı dairede!

GS’nin yıldızı Icardi’nin eşi Wanda Nara, sonunda İstanbul’a taşındı. Ama eşiyle aynı evde değil, komşu dairesinde yaşamaya başladı!

Galatasaray’ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi, sahalardaki performansı kadar, ünlü model ve futbol menajeri Wanda Nara ile evliliğiyle de konuşuluyor. Wanda Nara’nın İstanbul’a gelmemesinin ardından Arjantin basını çiftin ayrıldığını yazmış, Haberler karşısında çileden çıkan Icardi ise eşinin ailevi nedenlerle seyahat edemediğini açıklamıştı.

İki çocuk sahibi olan çift, belli ki sorunlarını çözdü, çünkü kasımda Wanda Nara, İstanbul’a taşındığını sosyal medyada ilan etti. Ama ben, çift hakkında oldukça şaşırtıcı bir bilgi öğrendim!

Evet Wanda Nara, İstanbul’a taşınmış ama Icardi’nin yanına değil! Nara, yıldız futbolcuyla aynı rezidansta ama farklı bir dairede yaşamaya karar vermiş. 
Icardi de eşini kırmamak için karşılıklı iki daireyi kiralayarak, birine kendisi yerleşmiş diğerine de eşini yerleştirmiş. Neden böyle bir karar aldıklarını öğrenemedim ama duyduğuma göre çiftin mutluluğuna diyecek yokmuş. Demek ki mutluluğun formülünü bulmuşlar!

Mehmet Üstündağ / hürriyet