HomeUncategorizedKOLPAÇİNO 3. DEVRE’DEN MUHTEŞEM GALA

KOLPAÇİNO 3. DEVRE’DEN MUHTEŞEM GALA

KOLPAÇİNO 3. DEVRE’DEN MUHTEŞEM GALA

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş'ın yer aldığı "Kolpaçino" serisinin üçüncü filmi "Kolpaçino 3. Devre" filminin galası Kanyon AVM'de gerçekleştirildi.

Davetliler tarafından yoğun ilgi gören gösterime çok sayıda ünlü isimde katılım gösterdi. Orhan Gencebay, Beşiktaş Spor Kulübü başkanı Fikret Orman, Furkan Kızılay, Banu Zorlu, Cem Belevi gibi ünlü isimler de geceye katıldı.

Kırmızı halı ilk boy gösteren isimlerden olan filmin başrollerinden Aydemir Akbaş'ın yeni saç stili dikkat çekti. Akbaş, yeni projesinde bir deliyi canlandıracağı için saçını bu şekilde kestirdiğini söyledi. 

Türk sinema sektörü hakkında da konuşan Akbaş'ın sözleri geceye damga vurdu. Usta oyuncu Türk sinemasının komedi filmleriyle ayakta durduğunu, bu tarz filmlere yapılan eleştirilerin haksız olduğunu ve izleyiciyi sinemaya Türk komedi filmlerinin çektiğini savundu.

Erkan Petekkaya da Aydemir Akbaş'ın hemen ardından geceye katılarak film oyuncularıyla basın mensuplarının karşısına çıktı. Filmde bir mafyayı canlandırdığını söyleyen Petekkaya oynarken çok eğlendiğini ve ortaya çok iyi bir çıkardıklarını söyledi. Petekkaya, Şafak Sezer'in komşusu olduğunu ve filmde oynamak için söz verdiği için projede yer aldığını da sözlerine ekledi.

Basın toplantısı başladıktan sonra gelen Şafak Sezer, filmin hem senaristliğini hem yönetmenliğini yaparken hem de başrolünü üstlendi. Sezer ilk olarak filmde çok büyük emeklerinin geçtiğini söylediği Erkan Petekkaya ve Aydemir Akbaş'a teşekkürlerini sundu. 

Petekkaya'nın rol aldığı "Paramparça" setinden dolayı yoğun olmasına rağmen boş zamanlarını filme ayırdığını ve onun sahnelerini bu şekilde çektiklerini söyleyen Şafak Sezer, Petekkaya'nın oyunculuğuna da övgüler yağdırdı.