HomeUncategorizedKOCAN KADAR KONUŞ DİRİLİŞ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

KOCAN KADAR KONUŞ DİRİLİŞ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

KOCAN KADAR KONUŞ DİRİLİŞ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Yapımını BKM’i üstlendiği ve yönetmen koltuğuna Kıvanç Baruönü’ün oturduğu Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi gala gecesinde izleyici ile bir araya geldi.

Başrollerinde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın yer aldığı filmin galasına Yılmaz Erdoğan, Ziynet Sali ve Hande Doğandemir gibi birçok sanatçı katıldı.

Gala salonuna ilk gelen isim Ziynet Sali oldu. Filmin Birincisini çok beğendiğini söyleyen şarkıcı, filmi merakla beklediğini söyledi. Yeni yılda da sahnede olacağını söyleyen Sali; ”Yılbaşı gecesi 50 kilo ağırlığında elbise giyeceğim” dedi. Sözlerine devam eden şarkıcı aşk var mı sorularına; ”Aşk her zaman var olmadan olur mu” diyerek de şaşırttı.

Yılmaz Erdoğan ” Kendi filmimiz diye söylemiyorum biri çok iyiydi o yüzden ikisinin de öyle olduğunu düşünüyorum ve merak ettiğim için de geldim” dedi. ”Filmde Hümeyra ve Nevra Serezli gibi iki tane çınar var onların olması beni çok heyecanlandırıyor” açıklamasını yaptı. 2015 yılın da en çok beğendiği komedi filmi de Düğün Dernek 2 olduğunu söyledi.