HomeUncategorizedKIVANÇ TATLITUĞ’UN ANNESİNDEN İLK AÇIKLAMA GELDİ

KIVANÇ TATLITUĞ’UN ANNESİNDEN İLK AÇIKLAMA GELDİ

KIVANÇ TATLITUĞ’UN ANNESİNDEN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Başak Dizer'le nikah masasına oturacak oyuncunun annesi Nurten Tatlıtuğ oğlunun nikahına neden katılmayacağını açıkladı.

Nurten Tatlıtuğ, oğlu Kıvanç Tatlıtuğ'un nikah törenine neden katılamayacağını anlattı.

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer 19 Şubat'ta nikah masasına oturacak. Yakışıklı oyuncunun annesi Nurten Tatlıtuğ ise oğlunun Paris'te gerçekleşecek olan nikah törenine katılamayacak.

Anne Tatlıtuğ'un Başak Dizer'i istemediği için nikaha gitmeyeceği iddia edildi. Nurten Tatlıtuğ ise çıkan haberlerin ardından konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Oğlum Kıvanç’ın aylar öncesinden tarihinin netleştiği nikahına son günlerde yaşadığım sağlık sorunlarım nedeniyle katılamıyorum. Onun bu mutlu sürecinin aslı olmayan haberlerle yıpratılmaya çalışıldığını her gün çıkan haberlerde görüyor ve bir anne olarak çok üzülüyorum.

Hele ki ülkemizde her gün sayısız ölüm haberleri alıp moral bozukluğu yaşadığımız bugünlerde bu konunun gündem olması beni 2 kat daha fazla üzüyor. Sizlerden ricam lütfen bu olumsuz yorumlara bir son vermeniz ve yeni evlenecek çifte bizler gibi mutluluklar dilemeniz…"