HomeMagazin‘KIRILDIĞIM ZAMANLAR DA OLUYOR’

‘KIRILDIĞIM ZAMANLAR DA OLUYOR’

‘KIRILDIĞIM ZAMANLAR DA OLUYOR’

Aralık 2015’te Bülent Şakrak ile nikah masasına oturan Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabından paylaştığı mutlu aile pozlarıyla dikkat çekiyor. Düvenci önceki gün, “Kırıldığım zamanlarım da var” diyerek merak uyandırdı.

Oyuncu Ceyda Düvenci, sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Sık sık eşi Bülent Şakrak ve çocuklarıyla ilgili paylaşım da yapan oyuncu, bunlara bir yenisini daha ekledi.

Hayranlarıyla annelik ve hayat tecrübelerini de yayınlayan oyuncu, önceki gün, “Kırıldığım zamanlarım da var” sözleriyle mutlu aile fotoğraflarını sıralayarak şöyle dedi:

“Nefessiz kalmıyor muyum, kalıyorum elbette. Kalbim ağzımda olmuyor mu, oluyor. Kırıldığım zamanlarım da var. Senin gibi, herkes gibi bazen kötü hissettiğim, sinirden kalp kırdığım anlarım da oluyor elbet. Ama böyle anlarım da var işte. Mutlu, huzurlu, güvende hissettiğim… Hem de tek kareye sığamayacak kadar çok… Hani derler ya ölürken hayatın film şeridi gibi geçermiş gözünün önünden diye… Ben ölüme bırakmıyorum o anları. Tüm halimin kalmadığı zamanlarda en güzel anlar film şeridi bana… Nefesimi tekrar derin derin alabilmek için… Gün, sana teşekkür ederim.”