HomeTv dünyasiKim Kardashian’ın Göndermelerle Dolu Reality Show Sunuculuğu

Kim Kardashian’ın Göndermelerle Dolu Reality Show Sunuculuğu

Kim Kardashian’ın Göndermelerle Dolu Reality Show Sunuculuğu

TV şovu Saturday Night Live’da sunuculuk yapan Kim Kardashian, hayatıyla ilgili sorulan sorular hakkında konuştu. 40 yaşındaki ABD’li reality show yıldızı, ayrılmak üzere olduğu Kanye West’den, annesi Kris Jenner’in sevgilisine ve basına sızan cinsel ilişki kasedine kadar bir çok konu hakkında konuşan yıldız isim, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Show programında Kim Kardashian en çok da kendisiyle ilgili öne çıkan gündemleri ele aldı. Kardashian “Size güzel bir yüzden çok daha fazlası olduğumu göstermek için bu gece burada olmaktan heyecan duyuyorum. Ve iyi saç, harika makyaj, harika göğüsler ve mükemmel bir popo” dedikten sonra, “Temelde, kız kardeşlerimin plastik cerrahlarına gösterdiği referans fotoğraftan çok daha fazlasıyım” şeklinde konuştu.

Corey Gamble-Kris Jenner

Kardashian, eski sevgilisi Ray J. İle çıkan cinsel ilişki kaseti hakkında da yorum yaparak, “Benim bir tane filmim çıktı ve hiç kimse bana onun prömiyer yaptığını söylemedi. Annemin aklından çıkmış olmalı” dedi. Daha sonra annesi Kris Jenner’in sevgilisi Corey Gamble’ın servet avcısı olduğunu söyledi.


“Tüm zamanların en iyi rap şarkıcısıyla evlendim. Bana dört harika çocuk veren, Amerika’nın en zengin siyah adamı” diyerek boşanma aşamasında olduğu Kanye West’ten de bahseden Kardashian, “Yani ondan boşandığımda, bu sadece tek bir şey eksiliyor demektir… şahsiyet” diyerek hakkında merak edilen bir çok konu hakkında açıklamada bulundu.