HomeMagazinKERİMCAN DURMAZ SKANDAL GÖRÜNTÜNÜN ARDINDAN…

KERİMCAN DURMAZ SKANDAL GÖRÜNTÜNÜN ARDINDAN…

KERİMCAN DURMAZ SKANDAL GÖRÜNTÜNÜN ARDINDAN…

Müstehcen görüntüsünü Instagram’ın hikaye bölümünden paylaşan Kerimcan Durmaz, o skandalın ardından ilk kez bir paylaşımda bulundu.

Kerimcan Durmaz skandal görüntünün ardından…Müstehcen görüntüsünü Instagram’ın hikaye bölümünden paylaşan Kerimcan Durmaz, o skandalın ardından ilk kez bir paylaşımda bulundu.Magazin – 16.05.2019 12:23Kerimcan Durmaz, Instagram’da paylaştığı müstehcen video ile eleştirilerin odağı olmuş ve çok ağır tepkiler almıştı. Yaşananların ardından bir özür videosu yayınlamış fakat bir zaman sonra videoyu silmişti. Bu durum sosyal medya fenomeninin takipçilerini daha da kızdırmış ve Kericam’a gösterilen tepkinin dozu da artmıştı.

Daha sonra sosyal medyaya küsen Durmaz o günden beri paylaşım yapmıyordu. Kerimcan Durmaz’ın, 3 milyon takipçili Instagram hesabını kapatmasını isteyenler de oldu. Eleştirilere kulak tıkayan fenomen bugün Instagram’a geri döndü. Durmaz, arkadaşının paylaştığı bir fotoğrafı kendi hesabında yayınladı ve takipçilerine gülümseyerek ‘iyiyim’ mesajı verdi.