HomeUncategorizedKerem Bürsin, İspanya’da sıra dışı bir işe imza atmaya hazırlanıyor!

Kerem Bürsin, İspanya’da sıra dışı bir işe imza atmaya hazırlanıyor!

Kerem Bürsin, İspanya’da sıra dışı bir işe imza atmaya hazırlanıyor!

İspanya’nın son fatihi Kerem Bürsin, bu ülkede sıra dışı bir işte yer almaya hazırlanıyor. Metaverse’te açılacak bir girişim olan Olyverse’ün açılışına katılacak olan Bürsin’e bu işte çok ünlü bir isim daha eşlik edecek.

Sen Çal Kapımı dizisinin dünyada büyük bir başarı elde etmesinden sonra Latin Amerika ülkelerinde, özellikle de İspanya’da büyük bir üne kavuşan Kerem Bürsin bu ülkede oldukça ilginç bir işe imza atacak. Kerem Bürsin, yeni dünya evrene Metaverse’te, İspanyol bir girişimci tarafından kurulan Olyverse isimli bir platformun lansmanında ünlü isim olarak yer alacak.

Kerem Bürsin’e bu lansmanda İspanya’nın çok ünlü isimleri de eşlik edecek. Bunlardan biri La Casa De Papel dizisinde Profesör karakterini canlandıran Alvaro Morte. Açılış lansmanında ayrıca İspanyol yönetmen Koldo Serra ve oyuncu Cayetana Guillen Cuervo da yer alacak. Lansman yarın gerçekleştirilecek.

Başarılı oyuncu uzun süredir İspanya’nın en ünlü yıldızlarından biri. Can Yaman’ın İtalya’yı fethetmesinin ardından Kerem Bürsin de İspanyolların kalbini fena halde çaldı. Ülkede büyük üne kavuştuktan sonra sık sık İspanya’ya giden Kerem Bürsin’in büyük işlere imza atmaya hazırlandığı da söyleniyor.

Yakışıklı oyuncu kısa süre önce İspanya’da düzenlenen Malaga Film Festivali’ne onur konuğu olarak katılmış ve ülkede gündem olmuştu. Oyuncunun ülkeye gidişi büyük ses getirdi. O kadar görkemli bir şekilde hayranları tarafından karşılandı ki gazetelere haber oldu. Bürsin’i hayranları “El Turco” sözleriyle alkışlamıştı.

İspanyol hayranları Kerem Bürsin’in doğum günü için de büyük bir yardım kampanyası gerçekleştirmişti. Hayranları Kerem Bürsin için Darüşşafaka’da açtıkları kampanyada iki ayda 30 bin liradan fazla para toplayarak anne veya babası olmayan çocuklara okuma imkanı sağlamıştı.